Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah gebelik vardır canım yoksa gerçekten normal değil ama korkma hayırlara çıksın inşallah

Çok umutlanmıştım bu ay bi hüzün çöktü. İnşallah yanlıştır. Bi de adet olcam gibi de hissediyorum kasıklarımda ağrı var bi umut belki dedim
Canım anlıyorum seni ama hemen üzülme belki test yanlıştır erken gebelik bile yanlıs sonuç veriyor bazen günün geçsin inşallah ozaman yaparsın birdaha

Canım kaset testler adetten önce yanıltabiliyor hiç Sıkma canını bir kaç gün sonra tekrar yap

iyi akşamlarr kızlarrrr birşey sormak istiyorum yumurtlamadan 5 gün önce degerlendire bildik sadece birgebenimgünlüğü( ebru abla böyle birşeyin olabilecegmi söyledi) ovulasyon kullanıyorum ordan biliyorumda böyle olupda hamile kalan varmı cevrenizde yada duydugumuz

C
Canım benim bı arkadaşım yumurta catlamadan hamile olmuştu yani çatlama olmadığı zamanlar da hamile kalmak mumkunmus ama catladigi zaman ihtimal yuksekmis inşallah olumlu sonuçlar alirsin olumlu düşünelim olumlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…