Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar mart ayından geldim gebelik için değil bir soru için
benim 5.5 cm çikolata kistim var ve 1.5 yıldır hiç gebelik oluşmadı özel bir hastanede laparoskopi ameliyatıma karar verildi bu arada birden fazla doktor ameliyat olmam gerektiğini söyledi hemen alınmış bir karar değil çok şiddetli ağrılar yaşıyorum zaten böyle gebe kalamıyorum olayım dedim ama hiç ameliyat tecrübesi olan varmı merak ediyorum Amh değerim 3.44 çıkınca doktor bir kaç ay bekleyebilirsin dedi acele etme sağ tarafın gayet aktif yumurtlamaların çok iyi gebe kalabilirsin dedi biraz yorum yardım bekliyorum

Bende 16.00 da vuruldum. İlk defa mı kullanişin iğneyi canım
Evet canım ilk kes famera işe kullandım ama tek yumurta oluştu önümüzdeki ay 5 gün famera 2 gün menapur iğne sonra da çatlama iğnesi yapacağım doktor bir kaç yumurta olursa şans artar dedi 6 aydır deniyorum canım 4. Ayımda kimyasal oldu sonra daha fazla beklemek istemedim o yüzden başladım yumurtam çok gazla dedi doktor

Evet canım ilk kes famera işe kullandım ama tek yumurta oluştu önümüzdeki ay 5 gün famera 2 gün menapur iğne sonra da çatlama iğnesi yapacağım doktor bir kaç yumurta olursa şans artar dedi 6 aydır deniyorum canım 4. Ayımda kimyasal oldu sonra daha fazla beklemek istemedim o yüzden başladım yumurtam çok gazla dedi doktor
Anladım benimde ilk kullanışım klomen ardından ovitrolle iğne. Benim bildiğim sağlıklı yumurta oluşması fazla oluşup küçük olunca onların bir anlamı olmuyor sonra kiste dönüşme ihtimali oluyor. 22 mm gayet iyi inşallah tutar diğer şeylere gerek kalmaz

Kızlar bugün dahiliyeye gittim. İnsülin direnci 3.6 çıktı. Gebeliği engelleyebilir denildi. Kilolu biriyim de. Mecbur diyet yapcam. 160 boyunda 65 kiloyum. :KK43: 60 olmam gerekmiş.

:anneadayı::emir_bebek::nazar:Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@seklla1 Nisan
@visnelikek411 Nisan
@zennure001 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
gokceoz09 gokceoz09 1 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Umuthepvar451 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Cmz1 Nisan
Tubismavis Tubismavis 2 Nisan
@beyazpapatya352 Nisan
@dearss2 Nisan
@minezmn412 Nisan
@ZeyElif3 Nisan
@zennure003 Nisan
zrn88 zrn88 4 Nisan
@Meral014 Nisan
@Mavisevenkadin4 Nisan
Mavigrill Mavigrill 5 Nisan
@Neslihira20145 Nisan
@undomielk5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
@Kaderr275 Nisan
@Mucize13575 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@seyma46 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@peonia6 Nisan
@Esvera7 Nisan
@yaren34197 Nisan
@lacivertgibimi7 Nisan
@defne458668 Nisan
@cerka8 Nisan
@Karauzumm8 Nisan
@mmmeyra8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Nunu369 Nisan
@Ayrk9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
@Feslegeen10 Nisan
@bshk199311 Nisan
@femmefleur11 Nisan
@Kumrlmmm11 Nisan
@masal_1911 Nisan
@busenurkaay11 Nisan
@aysesngul12 Nisan
AryaEvaninAnnesi AryaEvaninAnnesi 12 Nisan
@Bio_girl12 Nisan
@Yshem12 Nisan
@Asi kedi12 Nisan
@Busraslankara13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan
@yinene14 Nisan
@lisasi014 Nisan
@Merco755514 Nisan
@verybronze14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@Gamzeli0415 Nisan
@evremmrv16 Nisan
A ad000 16 Nisan
@sultansultan9016 Nisan
@marythebaby16 Nisan
@Limonsekeri18 Nisan
@Mervis269020 Nisan
@justderya21 Nisan
@mklbs22 Nisan
@cerenay00022 Nisan
@ramella22 Nisan
@Sina763623 Nisan
@Reyyanalmd26 Nisan
@crab_mother27 Nisan
@Bsslce28 Nisan
@Sahrazad28 Nisan
@sonsuzaskk29 Nisan
@Mervis269030 Nisan
@maria1130 Nisan
Herkese selam yeniden 😅 27 nisan bat herkese bol şans ✨

benim 5.5 cm çikolata kistim var ve 1.5 yıldır hiç gebelik oluşmadı özel bir hastanede laparoskopi ameliyatıma karar verildi bu arada birden fazla doktor ameliyat olmam gerektiğini söyledi hemen alınmış bir karar değil çok şiddetli ağrılar yaşıyorum zaten böyle gebe kalamıyorum olayım dedim ama hiç ameliyat tecrübesi olan varmı merak ediyorum Amh değerim 3.44 çıkınca doktor bir kaç ay bekleyebilirsin dedi acele etme sağ tarafın gayet aktif yumurtlamaların çok iyi gebe kalabilirsin dedi biraz yorum yardım bekliyorum
Var canım bi arkadaşımız 2 defa çikolata kistinden dolayı ameliyat olmuş görürse yardımcı olacaktır sana geçmiş olsun 😊🌸

Merhaba canım benim 2 taraflı vardı 2 yıldır hamile kalamıyordum birde daha önce bir ameliyatım da olduğu için 2. Ameliyat çok riskliydi ama değerlerim yüksek çıkıp kistte büyünfe Kasım ayında laparoskopik ameliyat oldum üstelik amh değerim 1.51 di doktor ameliyat için iyi demişti. Ama doktorunun mutlaka çok çok iyi olması lazım benim doktorum çok iyi olduğu için kabul ettim çünkü daha fazla zarar görme ihtimalin de var.

Birde beklemek istersen bir kaç ay bekle ama çok fazla bekleme canım benim 2020 yılında baktırdığımda amh değerim 3.64 çıkmıştı kistim tek taraflıydı amh değerimd güvenip beklemiştim 1 yılda 1.51 e düşmüştü kendiliğinden çikolata kistinden dolayı.

Sonuç çıkmış 1.20 nisandan da elendim yani

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-28-16-27-43-33_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-03-28-16-27-43-33_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 48
X