Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete 2 gün var kuzum aşılama bu yükselme ihtimali yok bugün aşılamanın ,14. Günu sistemden baktım gitmedim doktora yarın adet olurum büyük ihtimalle
Anladım kuzum Rabbim hayırlı ve sağlıklı olanı en kısa sürede nasip etsin inşallah 🤲 Ne kadar çok beklediğinizi biliyorum şahsi olarak tanimasamda dualarimda olucaksin hep burda seni seven sana dualar eden kardeşlerin var hep yaz içine atma sakin biz buradayız 😘

Anladım kuzum Rabbim hayırlı ve sağlıklı olanı en kısa sürede nasip etsin inşallah 🤲 Ne kadar çok beklediğinizi biliyorum şahsi olarak tanimasamda dualarimda olucaksin hep burda seni seven sana dualar eden kardeşlerin var hep yaz içine atma sakin biz buradayız 😘
Kuzum artık relaks oldumya alıştım sağol canisi Allah razı olsun bende hep dua ediyorum herkes icin

Evet canım ilk kes famera işe kullandım ama tek yumurta oluştu önümüzdeki ay 5 gün famera 2 gün menapur iğne sonra da çatlama iğnesi yapacağım doktor bir kaç yumurta olursa şans artar dedi 6 aydır deniyorum canım 4. Ayımda kimyasal oldu sonra daha fazla beklemek istemedim o yüzden başladım yumurtam çok gazla dedi doktor
Canım menapur iğne ne işe yarıyor bende klomen ovitrella kullanmıştım geçen ay

X