Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-28-11-38-04-18_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-03-28-11-38-04-18_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 63
Çatlatma iğnesi olanlara bir şey sormak istiyorum bende iğneden sonra hiç kadık ağrısı olmadı saat 12de baktığımda 22mm dedi doktor akşam 21.20 gibi iğne oldum acaba o arada çatladı diye mi kasık ağrım olmadı şuanda 36. Saatteyim ama ağrım yok kimi yorumlarda ilişki esnasında da çok ağrıdı diyenler vardı ağrısından ağladım diyenler benimki etki mi etmedi acaba
Kişiden kişiye değişiyor bence. Bende iki gün ağrı oldu sağ kasığımda biraz da belimde birde akıntım vardı su rengi gibi ve normal akıntı gibi değildi. İğneden sonra ki gün ilişkide rahatsız oldum bende Bi sonraki gün ağrım olmadı ama. İğneyi Cuma günü oldum şuan herhangibir kaşık ağrım falan kalmadı

Benimde bat 8 Nisan sanırım emin değilim bende başta lekelenme oluyor çünkü ama çatlatma iğnesinden sonra ki 14. gün 8 Nisan oluyor benide ekleyebilirsiniz 😀

Kişiden kişiye değişiyor bence. Bende iki gün ağrı oldu sağ kasığımda biraz da belimde birde akıntım vardı su rengi gibi ve normal akıntı gibi değildi. İğneden sonra ki gün ilişkide rahatsız oldum bende Bi sonraki gün ağrım olmadı ama. İğneyi Cuma günü oldum şuan herhangibir kaşık ağrım falan kalmadı
Ben de cuma oldum canım peki senin kaç yumurtan oluşmuştu kaç mm iken iğne vurdun

X