Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
9 yıldır mücadeleyim evliliğimde keza çocuk olayında
Her testtr negatif gördüm ağlar kahroldum üzüldüm kendimi mafettim ama hayat devam ediyor
Cevrendekiler ancak teselliyi bir iki gün veriyor anlayamıyorlar zaten neyin tesellisini vericekler ki
Şöyle dusunmek lazım elimizde olsa ne ala ama Rabbimizin takdiri olur veya olmaz bı şekilde bu hayat geçiyor mu geçiyor güldük eğlendik ağladık depresyon herşey yaşanıyor ne sebeple olursa olsun ama en karanlık en acı zamanda bile sabah oluyor güneş doğuyor
Elimizdeki tüm çabaları gostercez tevekkül Allah dicez ...
Ama sonucada razı olcaz üzülmek olmicak
En dayanılmaz acıya bile dayanıyor insan
En sevdiklerimiizi gömdük toprağa arkasından yas tutman 1 hafta 1 ay en olmadı ama sonrasında düğün dernek eğlence başka şeyleri dert etme geliyor
En komigini soleyim şimdi geldi aklıma depresyondayım üzüntü içindeyiz hop tuvaletin geliyor 😅😅
Hayatta bu işte dayanmicagumiz yükü rabbim vermiyor bı şekilde teselli veriyor hayat telaşına
Elimizden geleni yap gerisini yasa bu yani tecrübe hayat bu şekilde ilerliyor ...
Hep derler olmayanin bir olanın bin derdi var diye hakda vermeye başladım
Zorlu süreç ama imtihanı pekiyi bitirmrk var zayıf ile bitirmek var
Sonu negatifde olsa şükretmek lazım bu heyecanı yaşamak bile bı nimet 🌺
O rüyalar hisler heyecanlar madddi yönden yaşayamayanlar hiç yasamicak olanlar bile var sagliklsak ve maddi
O yüzden bol sabır ve dua ve tevekkül arkadaşlar 🥰
Çok bilmislik demeyin lütfen içimden geldi yazdım

Kızlar ben yumurtlama testi yapmıyorum. 25 günde bir düzenli regl olurum uygulamalara göre 30u pik. 29/30/31 değerlendirsem olur mu 😬

:anneadayı::emir_bebek::nazar:Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@seklla1 Nisan
yirmibesekim yirmibesekim 1 Nisan
@zennure001 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
@gokceoz091 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Umuthepvar451 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Cmz1 Nisan
Tubismavis Tubismavis 2 Nisan❌
B beyazpapatya35 2 Nisan
@dearss2 Nisan
@minezmn412 Nisan
@ZeyElif3 Nisan
@zennure003 Nisan
zrn88 zrn88 4 Nisan
@Meral014 Nisan
@Mavisevenkadin4 Nisan
Mavigrill Mavigrill 5 Nisan
@Neslihira20145 Nisan
@undomielk5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
@Kaderr275 Nisan
@Mucize13575 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@seyma46 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@peonia6 Nisan
@Esvera7 Nisan
@yaren34197 Nisan
@lacivertgibimi7 Nisan
@defne458668 Nisan
@ZorluBekleyis8 Nisan
@cerka8 Nisan
@Karauzumm8 Nisan
@mmmeyra8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Nunu369 Nisan
@Ayrk9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
Feslegeen Feslegeen 10 Nisan
@bshk199311 Nisan
@femmefleur11 Nisan
@Kumrlmmm11 Nisan
@masal_1911 Nisan
@busenurkaay11 Nisan
@aysesngul12 Nisan
AryaEvaninAnnesi AryaEvaninAnnesi 12 Nisan
@Bio_girl12 Nisan
@Yshem12 Nisan
@Asi kedi12 Nisan
Busraslankara Busraslankara 13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan
@yinene14 Nisan
@lisasi014 Nisan
@Merco755514 Nisan
@verybronze14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@Gamzeli0415 Nisan
@evremmrv16 Nisan
@ad00016 Nisan
S sultansultan90 16 Nisan
@marythebaby16 Nisan
@Limonsekeri18 Nisan
@Mervis269020 Nisan
@justderya21 Nisan
@mklbs22 Nisan
@cerenay00022 Nisan
@ramella22 Nisan
@Sina763623 Nisan
@Reyyanalmd26 Nisan
@crab_mother27 Nisan
@Brckrks27 Nisan
@Bsslce28 Nisan
@Sahrazad28 Nisan
@sonsuzaskk29 Nisan
@Mervis269030 Nisan
@maria1130 Nisan
Bat 8 nisan 💕 benide ekler misiniz 🥰

Merhaba canlar gümbür gümbür geldim 💃💃 değerlendirmeler yapıldı ( hiç olmadığı kadar 😬 ) şimdi uzun bir süre tatile çıkıp buraya döndüm beklemeler başlasın bakalım merak ettiğim nokta şu tecrübelerinize güveniyorum ilk defa ovilasyon testi kullandım pik 3 gün önce gördüm iki gün sürdü diyebilirim silinmeye başladı hafif gölge kaldı yumurta akı şeklindeki akıntım silinince geldi bu doğal mi pik günü mü olması gerekiyordu

Herkese merhaba, ben de 1.5 yıllık evliyim artık bebek istiyoruz ilk defa bu Mart sonu olacak regl ime bakarak önümüzdeki Nisan günlerini degerlendirecektim. Yani 17 yıldır hiç sekmeyen düzenli adetim (25-26günde bir oluyordum) bu ay gecikti .normalde mart 20sinde olacaktım hala olmadım 33.gün bile.hamile de degilim. Böyle düzensizlikle nasıl anlayacagım Nisandaki önemki günlerimi hic anlamadım.

Kuzular inşallah tez zamanda minik kuzularınızı kucaklarsınız😍 şimdi kızacaksınız erken yaptın diye ama özel bir durumum var neyse ayın 19 u yumurtlama günü ben 26 beta baktırdım <1 çıktı tekrar 28 yani bugün yumoş 9. Gün 2.0 çıktı sizce ümitleneyim mi?
2 günde 2 katına çıkıyor diye biliyorum canım bat ne zaman 🥰

Merhaba canlar gümbür gümbür geldim 💃💃 değerlendirmeler yapıldı ( hiç olmadığı kadar 😬 ) şimdi uzun bir süre tatile çıkıp buraya döndüm beklemeler başlasın bakalım merak ettiğim nokta şu tecrübelerinize güveniyorum ilk defa ovilasyon testi kullandım pik 3 gün önce gördüm iki gün sürdü diyebilirim silinmeye başladı hafif gölge kaldı yumurta akı şeklindeki akıntım silinince geldi bu doğal mi pik günü mü olması gerekiyordu
Yok kuzumm çatlama olmuş anlaşılan çatlama gününü de mutlaka değerlendirin

Herkese merhaba, ben de 1.5 yıllık evliyim artık bebek istiyoruz ilk defa bu Mart sonu olacak regl ime bakarak önümüzdeki Nisan günlerini degerlendirecektim. Yani 17 yıldır hiç sekmeyen düzenli adetim (25-26günde bir oluyordum) bu ay gecikti .normalde mart 20sinde olacaktım hala olmadım 33.gün bile.hamile de degilim. Böyle düzensizlikle nasıl anlayacagım Nisandaki önemki günlerimi hic anlamadım.
Canım bazen kullandığın ilaçtan yada stres yaptıysan ileri atabiliyor kan testi mi yaptırdın hamile olmadığına eminsin :)

Kuzular inşallah tez zamanda minik kuzularınızı kucaklarsınız😍 şimdi kızacaksınız erken yaptın diye ama özel bir durumum var neyse ayın 19 u yumurtlama günü ben 26 beta baktırdım <1 çıktı tekrar 28 yani bugün yumoş 9. Gün 2.0 çıktı sizce ümitleneyim mi?
Ah be canım azıcık daha bekleseydin 2 de negatif sonuç ama olmadı adetin geçince gebelik testi yap yumurtlamadan 15 gün sonra yapın test diyorlar

X