Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydınnnnn nisan ayı bizim ayımız olsun inşallah sogan kürü duydum ama kullananlarda olumlu cevaplar yazmıs acaba kullansak bu ay olurmuki ya herşeyi deneyesim var delirmiş olabilirim

Merhaba arkadaşlar ben de kısaca hikayemi yazayım 33 yaşındayım 4.5 yaşında bir oğlum var ikinci bebeği istiyoruz geçen sene tüp mide ameliyatı olarak 50 kiloya yakın kilo verdim denemeye başlayalı 5 ay oldu 17 günlük gecikmeden sonra dün sonunda regl oldum ilk defa bu kadar sevindim regl olmama iki kere kan testi verdim ikisi de negatifti ama yine de bi acaba diyordum neyse ki artık bebek olmadığına tamamen emin oldum.. iki gün önce eşim test verdi hareketli spermleri 6.6 m çıktı normalde en az 15 m olması gerekiyormuş 3 aylık bir tedaviye başladı o.. ben 2 ay önce femara ve ovitrelle kullandım nasip olmadı artık oluruna bıraktım hem biraz daha kilo veririm hem de kafamı dinlerim azıcık ama yine de bat ı yazayım ne olur ne olmaz 9 nisan ekleyebilir misiniz Mavigrill

Benim Mart Batı 17 Mart. Ama Test negatif. Şuradan kendime bir yer alayım. Mart ayında taş diye böbrek taşı düşürünce pik günü kaçıtı. Yüksek ihtimal 26 günlük döngüde 12 Nisan Bat olacak. (2. deneme ayıma hoş geldim.)

Kuzu beni silebilirsin. Bu ay ikinci aşılamayı yapacaktık doktora kontrole gittiğimde kist gibi birşey oluşmuş dedi 1 ay yasmin kullan dedi şimdi onu kullanıyorum. İnşallah bir dahaki ay yine aşılama deneyeceğiz. O da olamazsa tüp bebek artık. Doktorum da çok şaşkın kimler kimler gebe kaldı senin kalmaman için bir sebep yok diyor kısmet artık çok da takmıyorum. Bir vakti zamanı vardır herhalde ben yaşım gençken denemek istedim. Böyle de mutluyum bakalım hayırlısı

Topigin hayırlı olsun bu ay hepimiz burdan micizelerimizle ayrilmak dileğiyle Rabbim geciktirmeden nasip etsin benim bat 7 nisan

Hepiniz hosgeldiniz yarın ekleyeyim bol inşallah yeniden bebiş haberi aldığımız bu topik olur

Kimler kimler hamile kalıyor bozma moralini sakin benim arkadaşım da 1 ay kullandı bıraktıgi ay hamile kaldı moraller yüksek olsun

günaydınnnnn nisan ayı bizim ayımız olsun inşallah sogan kürü duydum ama kullananlarda olumlu cevaplar yazmıs acaba kullansak bu ay olurmuki ya herşeyi deneyesim var delirmiş olabilirim
Belli dönemleri var o dönemler harici kullanmayi deneyebilirsin

Aylardır topik topik geziyorum beni de yaz bat 9 nisan

Canım benim eşimin de düşüktü sıfirdi hatta 93 milyona çıktı. Düzenli olarak takviyesini kullansın yemesine içmesine dikkat etsin özellikle tatlı ve hamur işi düsmaniymiş Allah'ın izniyle düzelir Hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…