Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatlatma iğnesi olanlara bir şey sormak istiyorum bende iğneden sonra hiç kadık ağrısı olmadı saat 12de baktığımda 22mm dedi doktor akşam 21.20 gibi iğne oldum acaba o arada çatladı diye mi kasık ağrım olmadı şuanda 36. Saatteyim ama ağrım yok kimi yorumlarda ilişki esnasında da çok ağrıdı diyenler vardı ağrısından ağladım diyenler benimki etki mi etmedi acaba
Bence yapı İLE ilgili bir şey aynı şekilde acayip ağrım oldu ama ger çatladığında oluyor

Kızlar sizce yumurtlama olmuş mu beklemeli miyim daha
IMG20220327151209.jpg

Merhabalar hamiş varmış tebrik ediyorum ♥️ sağlıkla ilerlesin inşallahs
Sabah test yaptım negatifti yarın kan vericem bakalm akisa bıraktım
Sanırım prof urologa gidicez ramazanda eşimin degerleri için bı tedavi vs varmı diye
Bakalm ramazanda ara vermişken onuda bı bakmak istiyoruz

yumurtalarına kuvvet o_O Benim 30 Mart pik günü. Enerjimi erken harcayamam her gece her gece saçlarım çürüdü :KK70:
Benimde aslında çatlamadılar daha doktor salı çarşamba catlar dedi gidicem ama olsun nolur nolmaz 😂😂 ben gene dikeyimde bacakları ya tutarsa 😂😂 ahahahaha saçlar gitti desene😂😂😂😂

Küçük bi operasyon geçirdim Bi kaç aydır katılmadım umarım bu topik bana ve hepimize uğurlu gelir, güzel haberler getirecektir 🙏🏼 8 Nisana beni de ekler misiniz
İnşallah kuzum hepimize şans getirsin Ramazan'ın bereketiyle gelsinler minikler hoşgeldin 🌸😊

X