Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hiç sorma pacoz gibi dolasiyodum ne kıyafet alıyordum ne saç yapıyodum aman olursa kıyafet elimde kalır saçı boyamayayim zarar verir 🤣🤣 Çok üstüne düştüm 😁😁 inşallah canım benim bereketiyle gelsinler 😊 art ardayiz inşallah senden güzel haberler alicaz inanıyorum 🌸😊
Sorma hamile kalırsam giyemem diye kıyafet almaz oldum ben de 🙈🤣🤣 inşallahh canımm inşallah 🤲🌸😊

Oh yarasın iyi yapmışsın vallahi, bebek derdine kendimi saldık iyice bakmaz olduk. Hadi bakalım güzel haberlerle dolup taşalım Ramazan ayı uğurlu gelsin hepimizee 🤩🤩

Ben de perşembe aşılama oldum bekleme sürecindeyim, büyük gün 6 nisan 😅😅hayırlısı..
İns güzel sonuçlar 😇😇

Ayyy çok sevindirdin beni umut oldun bana canım çok teşekkür ederim inofolic combi kullanıyorum folik asit başka bişey vermedi doktor şuanlık değerlendirdik bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırız en kısa zamand a😍😍
İnsallah cnm amin bir kac ay daha ovulasyon yapin ayni cikiorsa zaten oledir dedigi gbi bnmkiler daha silik bile olabliordu insallah tez vakitte nasip olsun aminnn

İnsallah cnm amin bir kac ay daha ovulasyon yapin ayni cikiorsa zaten oledir dedigi gbi bnmkiler daha silik bile olabliordu insallah tez vakitte nasip olsun aminnn
2 aydır deniyorum canım ya geçen ay göremedim yumurtlama bu ay da olmazsa bidahaki aya kaldı artık nasip :)) aminn inşallah

X