Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inanir misiniz ayni seyi yasamisiz.23 mart yumurtlama gunumdu akinti geldi.ve aynen dediginiz gibi sol kasigima iliskiden 5 6 saat sonra nir kramp girdi tuttu bir kac saniye sonra geçti.Ve bu insallah olursa 2.gebeligim olucak.Kizimda da sag kasigimda kramp oldu onunki baya tuttu sonra gecti.İcimden acaba mi dedim cunku hic boyle olmaz.Agri girer ama bu derece kramp olmaz.Insallah olur bu ay.Hepimiz icin duam.Tum isteyenlere hayirli saglikli evlatlar nasip etdin rabbim.
Bende kuruyommu dedim hatta ama oglumdada olmuştu hatirladim evet değişik kramp gibi oldu amin ins sizinde hayırlısı olsun ins

Bende kuruyommu dedim hatta ama oglumdada olmuştu hatirladim evet değişik kramp gibi oldu amin ins sizinde hayırlısı olsun ins
Bir an ben de dedim önceden oldu mu ki acaba da ama oadi agrim.sizim bel.agrim oluyor bu donemde .Bu kramp boyle baski gibi bir anda baslayip butyi..insallah vucudumuz bizi yaniltmiyordur.Hepimiz icin hayırlısı insallah

Bir an ben de dedim önceden oldu mu ki acaba da ama oadi agrim.sizim bel.agrim oluyor bu donemde .Bu kramp boyle baski gibi bir anda baslayip butyi..insallah vucudumuz bizi yaniltmiyordur.Hepimiz icin hayırlısı insallah
Evet misal biraz iş yapayım kasık sizlama bel ağrısı sanki adet olucam öyle birşey oluyor ateş basması çok tuhaf geldi bana sabah beni uyandırıyor bu ara ve duygusalim aglayasim var hemen😀

X