Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok 10 yaşında oğlum var baya ara verdim ben test vs yapmadim yumurtlama sümüksü akıntıyı görünce ilişki oldu oğlumda öyle kalmıştım buda öyle oldu bakalım nasip
Tahmin ettim ama vücudunu bayağ iyi tanıyorsun bordo berelisin 😁 Allah hayırlısıyla nasip etsin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz 🌸🤲

Antibiyotigi her yer vermiyor galiba o konuda tedbirli davranmaları güzel ben direk iğne isteyeyim hap bana etki etmiyor artık 🤣🤣
Evet vermiyomuş onu bende duydum her ihtimale karşı yine kullanmam iyi oldu ya çabuk enfeksiyon kaparım ben toplu alanlarda bi lavabo kullansam bittim zaten

Kuzum senin 23 yumurtlama biraz silik çıkmış ama ya sıvı alımından ya test bozuk yada yumuşun 20 mm olmadan çatlamış
Canım 1.5 saat olmuştu sıvı alımını kestim bende ilk defa bu kadar koyu çizgi görünce değerlendirdim sağ ve sol kasığımda ağrı var inşallah çatlamıştır ya ne bileyim öğlen yaptığım baya silik akşam net çıkmış bu kadR fark olurmu bilemedim 😔

Evet vermiyomuş onu bende duydum her ihtimale karşı yine kullanmam iyi oldu ya çabuk enfeksiyon kaparım ben toplu alanlarda bi lavabo kullansam bittim zaten
Sende ben gibisin vitamin takviyesiyle çözdüm gibi ben bu ay rahattım

Tşk ederim yumurtlamadan sonra sol kasigima ağrı girdi o geçti ara ara iş vs yapınca bel ağrısı oluyor arada kasik sizlamalari ve göğüs sizlamasi ve bu ara ben çok üşüyen biriyim ateş basiyor
Inanir misiniz ayni seyi yasamisiz.23 mart yumurtlama gunumdu akinti geldi.ve aynen dediginiz gibi sol kasigima iliskiden 5 6 saat sonra nir kramp girdi tuttu bir kac saniye sonra geçti.Ve bu insallah olursa 2.gebeligim olucak.Kizimda da sag kasigimda kramp oldu onunki baya tuttu sonra gecti.İcimden acaba mi dedim cunku hic boyle olmaz.Agri girer ama bu derece kramp olmaz.Insallah olur bu ay.Hepimiz icin duam.Tum isteyenlere hayirli saglikli evlatlar nasip etdin rabbim.

Canım 1.5 saat olmuştu sıvı alımını kestim bende ilk defa bu kadar koyu çizgi görünce değerlendirdim sağ ve sol kasığımda ağrı var inşallah çatlamıştır ya ne bileyim öğlen yaptığım baya silik akşam net çıkmış bu kadR fark olurmu bilemedim 😔
Dediğim gibi büyüklükten kaynaklıda olabilir en azından yumurtladığını biliyosun içini ferah tut inşallah güzel haberler alırsın 😍

Dediğim gibi büyüklükten kaynaklıda olabilir en azından yumurtladığını biliyosun içini ferah tut inşallah güzel haberler alırsın 😍
Canım birşey soracaktım sıvı alımı nasıl etkiliyor peki lh seviyesini mi düşürüyor yani su içmiş olsak mesela çizgi olduğundan koyu mu çıkıyor silik mi

X