Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün yapamadım evde olmadığım için akşam yaparım nasıl çıkacak bakalım
Benim bu şekilde çıktı bugün dün daha koyuydu dün yumurtlama oldu mu yoksa yanılıyor muyum bilmiyorum en üstteki dün öğlen ortadaki akşam en alttaki de bugün

Eklentiler

• IMG20220324140300.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 36
Benim bu şekilde çıktı bugün dün daha koyuydu dün yumurtlama oldu mu yoksa yanılıyor muyum bilmiyorum en üstteki dün öğlen ortadaki akşam en alttaki de bugün
Degerlendirseydin ama pek yumurtlama gibi durmuyor sıvı alımına dikkat edipte yap canım

Beni de ekler misiniz bat 16 Nisan ilk defa giriyorum umarım şans getirir hepimize

Merhaba arkadaşlar çatlatma iğnesi vurulanlar kaç saat sonra ilişki olmalı sizce doktor 36 saat dedi ya kaçırırsam diye korkuyorum

Merhabalar Arkadaşlar beni de eklermsnz bat 22 nisan. Bende hayıt tohumu soğan kürünü içmeyi düşünüyorm ikisi birlikte içilebiliyor mu bilgilendirirmsnz

Kızlar bende yumurtalıklarda tembellik var denildi. Aranızda bunu yaşayan, yaşamış olan var mı acaba? Doktor 3 ay dene bebeğin olmazsa gel dedi de, Ne yapmam lazım kullanmam lazim ekstra bilgisi olan var mı
Tembel olduğu nereden anlaşıldı canım bana da adette tahlil ver dedi doktor tahlil de mi göründü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…