Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk kez duydum canım prolaktini yükselttiğini hormonları dengeliyor diye biliyordum 5 gün kullanabilirsin
Hayıt otuyla soğn kürü beraber kullanır mı canım adet zamanımdaym ne zaman başlayıp ne zaman bitireceğim kullanmayı yumurtlama zamanında da içiliyor mu saraçoğlu 15 gün diyor ya o zamana da denk geliyor

İdrardan nasıl anlıyoruz yumurta çatladığını ilk kez görüyorum beni de bilgilendirirmsnz
Ovülasyon testleri var canım gebelik testine benziyo aynı şekilde yapılıyo t c ile aynı koyulukta yada daha koyu olunca yumurtlama oluyo yumurtlamadan sonra t silikleşince o zaman çatlama olmuş oluyo

Ay valla bende hiç bilmiyorum takip edeceğim yorumları bu ay çift kırmızı göremezsek önümüzde ki adet sonrası başlayacağım artık
Ama nasıl başlayacağımı bulamıyorum kist için aç karna vs yazıyor ama gebelik için bulamadım aynı şekilde kullanılır diye düşündüm ama bilginiz varsa bana da anlatır mısınız

Merhaba canım kadınlar ben bugün soğan kürüne başladım bu konu hakkında düşünceleriniz neler?
Kuzum onları belli dönemleri var sanırım yumurtlama sonrası yapılmıyor dikkat edersen yap tabi şifanın nereden geleceği belli olmaz

Merhabalar Arkadaşlar beni de eklermsnz bat 22 nisan. Bende hayıt tohumu soğan kürünü içmeyi düşünüyorm ikisi birlikte içilebiliyor mu bilgilendirirmsnz
Hoşgeldin canım benim ikisini aynı anda yapmak zarar verir önce birini yap sonra birini etkilesime girmesinler ben mesela bu ay hayıt otunu yaptım adet başlangıcından itibaren

Canım adetinin ilk günü başlıyorsun sabah akşam iciyosun..Hazır su olmasına dikkat et çeşme suyu olmayacak, 1 bardak su kaynadıktan sonra içine 1 tatlı kaşığı hayıt otunu atıp kapağını kapatıp dinlenmeye bırakıyorsun iliklasinca içiyorsun.. 3 ay düzenli kullanman lazim ben genelde 14.ncu günümde bırakıyorum bazen yumurtlamam 14.ncu güne denk gelebiliyor

Benim adetim Mart 15 di ve ben bugün başladım o zaman diğer aya mı ertelemeliyim

Yumurtlama günün gelmediyse yumurtlamaya kadar icebilirsin bende bu ay öyle yaptım
Canım takvimin bugün hamile kalma şansı orta olarak isaretledi sadece 29 unda 1 gün yüksek diyor 28 günde 1 adet oluyorum kafam çok karıştı yumurtlama bu kadar erken olur mu 4 gün adet görüyorum

Canım takvimin bugün hamile kalma şansı orta olarak isaretledi sadece 29 unda 1 gün yüksek diyor 28 günde 1 adet oluyorum kafam çok karıştı yumurtlama bu kadar erken olur mu 4 gün adet görüyorum
28 günde bir adet okuyorsan 14.ncu gün yumurtlama görüyorsundur. herseyin normal kuzum düşünme fazla, olması gerektiği gibi inşallah hamiş haberini alırız

Hoşgeldin canım benim ikisini aynı anda yapmak zarar verir önce birini yap sonra birini etkilesime girmesinler ben mesela bu ay hayıt otunu yaptım adet başlangıcından itibaren
Hoşbuldukk ben neye başlasam bilemedim en etkilisi hangisi acaba

Çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…