Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin geldin canım 🌸🌸 Adet tarihini yazdım..Ne kadar süredir çocuk istediğini, neler yaptığını anlatıyorsun..Pozitif görünce bildiriyorsun..Aklına takılan birşey olursa sorabilirsin 😊🌸
Hoşbuldum teşekkür ederim 1 sene önce spiralimi çıkarmak için doktora gittiğimde düştüğünü öğrendim ondan beri istyoruz

Kızlar bugün ilginç bir durumla karşılaştım bu hafta yumurtlama haftam daha pik göremedim bugün ceviz büyüklüğünde koyu kıvamlı kahverengi bir akıntı gibi bir şey gördüm ama yumurlama akıntısı değil ondan da koyuydu bende çikolata kisti var acaba kisti mi attım ne oldu bilmiyorum. Son iki gündür kasıklarım da doluluk hissi ve rahatsız edici bir durum vardı bugün oda yok.

Amin 🤲 etiket yapmıyosun mesajlarını kaçırırsam kusura bakma bana diyosun heralde 🤣 bende bu ay rahim filmi çektirdim tüplerim açıldı denemeye devam inşallah rahim filminin etkisini görürüm diye ümit ediyorum ☺️
Ewet canım sana diyorum yeniyim burda çok anlamıyorum inşallah olur yaa bende 2 ay önce rahim filmi çektirdim sorun çıkmadı beklemedeyim bende☺️

Kızlar bugün ilginç bir durumla karşılaştım bu hafta yumurtlama haftam daha pik göremedim bugün ceviz büyüklüğünde koyu kıvamlı kahverengi bir akıntı gibi bir şey gördüm ama yumurlama akıntısı değil ondan da koyuydu bende çikolata kisti var acaba kisti mi attım ne oldu bilmiyorum. Son iki gündür kasıklarım da doluluk hissi ve rahatsız edici bir durum vardı bugün oda yok.
Sümüksü kıvamda demi ? 3 gün once benden de geldi acaba dedim üşüttüm mü ne kadar var regline

X