Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın bakalım nasıl olacak 11 ay oldu bizim gebelik hiç olmadi eşimde bi sorun yok bendede yok denildi son olarak bi filim çekip ona göre birsey diyecez dediler
Bizdede sorun olmadıgı halde gebelik oluşmadı sebebi buymuş neyseki çözüldü filmle açıldı tüpler ☺️ sendede tüplerden kaynaklı olmasada en azından sebebin o olmadıgını bilirsin

Kızlar bugün ilginç bir durumla karşılaştım bu hafta yumurtlama haftam daha pik göremedim bugün ceviz büyüklüğünde koyu kıvamlı kahverengi bir akıntı gibi bir şey gördüm ama yumurlama akıntısı değil ondan da koyuydu bende çikolata kisti var acaba kisti mi attım ne oldu bilmiyorum. Son iki gündür kasıklarım da doluluk hissi ve rahatsız edici bir durum vardı bugün oda yok.
Yumurtlama zamaninda olabiliyor kuzum doktorum soylemisti testte goremediysen ona göre ilerleme muhakkak degerlendirin

Yapsana bakalım başında donuyormus testlerinde pik 😊 belki geç dollendi 😊

Benim bu ay yumurtalamadan sonra beyaz akıntım başladı koku felan yok, kasıklarımda spor yapiyormuşum gibi ağrı var hiç olmazdı inşallah yine enfeksiyon gibi bişey değildir yine 🤦

Sabah yapıyım dimi şimdi doğru sonuç vermez ☺️ ayy çok heycan verici umarım bu defa yanilmam
Evet yarın sabah ilk idrarla yap bakalım muhakkak haber et heyecanlandım başka bişey var mı hissettiğin baş dönmesi hariç

X