Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle 23 gün var ben yumurtlama haftasındayım üşüttüm desem oda yok anlamadım :KK43: senin ne kadar var birde kistin var mı ?
Benim suan 11 gunum var. Kist yok bende canım bilmedim üşütme diye düşündüm kendimce karda fazla oyalanmıştık o zamanlar

Daha neler duyucaz 😁😁 Bu ay olmazsa mecbur artık hem sağlık içinde aslında çektirmek lazım ama bizim başımıza bişey gelmeden yapmıyoruz 😊 inşallah sizde güzel haberler alırsınız bekliyorum haberlerini 😘🌸
Ben de hsg de çok kanama oluyor, herkes 10dk çıkarken ben de 30-45 dk falan sürüyor :))) Amin inş. canım hep beraber güzel haberler alırız sonrasında inş. bebişlerimizle birlikte bir buluşma düzenleriz 😀🙏🤲

Benim suan 11 gunum var. Kist yok bende canım bilmedim üşütme diye düşündüm kendimce karda fazla oyalanmıştık o zamanlar
Normalde adetten üç gün sonra pik görürüm bu hafta oda olmadı adetten sonraki gün silik çizgi gördüm bugün daha silik anlamadım bu ay garip şeyler yaşıyorum 😁 Aslında üç gün öncesi senin de tam yumurtlama zamanlarına denk geliyor

Normalde adetten üç gün sonra pik görürüm bu hafta oda olmadı adetten sonraki gün silik çizgi gördüm bugün daha silik anlamadım bu ay garip şeyler yaşıyorum 😁 Aslında üç gün öncesi senin de tam yumurtlama zamanlarına denk geliyor
Evet o sürelerdi gün aşıri gidiyorum bu ay bende bilemedim neler olacak. Sen devam et testlere belki geç yumurtlayacaksındır bende biraz daha degerlendirecegim nasip kismet artık🤗

Merhaba ben yarın rahim filmi cektirecem de bilgisi olan var mı süreç nasıl işliyor yardımcı olur musunuz
Ben bu ay çektirdim korkulacak bi işlem yok kuzum spektrum takıp sıvı gönderiyolar rahimden sıvının tüplerden geçişi gözlemleniyo ufak yapışıklık tıkanıklıkta tazyikli sıvıyla açılıyo

Ben korkuyorum açıkçası bide hamilelik oranı artıyormuş doğru mu sizde birsey oldu mu
Yaptırcağın yere cihazı sor c kollu cihazsa benim çektirdiğim oydu korkmana gerek yok.
Ben 6 gün önce çektirdim bu ay görücem bende işe yarayacakmı diye ama benim bi tüpüm tıkalı diğerinde sıvı geçişi zor oldu o yüzden gebelik olmuyomuş benim açıkcası tıkalı olacağı hiç aklıma gelmemişti tıkalı olmasa bile tüpleri temizliyomuş o sıvı o yüzden 4 ay gebelik kolay oluyomuş

Kızlar günaydınn,

7 martta adetim başladı 13 martta bitti bitiş gününden itibaren çokta düzenli olmasa yapıyorum en fazla 2 gün kaçırmışımdır ovülasyon testini. Sizce dün yumurtlama başlamış mı? 21'ini değerlendirmiştik. Bu değerlendirme günlerini çokta bilmiyorum bazıları gün aşırı diyor, kimileri 2 günde bir çok araştırınca sanki insanın daha çok kafası karışıyor
Yumurtlama gözükmüyor gibi hala ama siz yinede degerlendirerek ilerleyin canim

İnşallah bakalım ☺️ Allah’ımın vardır bi hikmeti bu ay yumurtlamayı öğrenmek için ovulasyon takibi yapmayı düşünüyorum 🤭 çok bi bilgim olmasa da 😅
Burda paylaşırsan yardımcı oluruz 😊 Yine de düzenli ilişki olduğu süreç ovulerle strese girmemeye çalış 😊

Yaptırcağın yere cihazı sor c kollu cihazsa benim çektirdiğim oydu korkmana gerek yok.
Ben 6 gün önce çektirdim bu ay görücem bende işe yarayacakmı diye ama benim bi tüpüm tıkalı diğerinde sıvı geçişi zor oldu o yüzden gebelik olmuyomuş benim açıkcası tıkalı olacağı hiç aklıma gelmemişti tıkalı olmasa bile tüpleri temizliyomuş o sıvı o yüzden 4 ay gebelik kolay oluyomuş
Yarın bakalım nasıl olacak 11 ay oldu bizim gebelik hiç olmadi eşimde bi sorun yok bendede yok denildi son olarak bi filim çekip ona göre birsey diyecez dediler

X