Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba, reglime 6 gün var, normalde 26 27 günde bir regl olurum bugün 22. Günüm kahverengi kanama olmuş bir kaç gündür karnım ağrıyordu sizce regl mı oldum
Test yapmak için çok erken canım bekle bakalım adet gününü inşallah güzel haberler alırsınız

Kızlar 8+5 günlük olduk sağ tarafta bebeğin olduğu tarafta ağrım oluyor belimde bugün hep ağrıdı sizde de oluyor mu ağrılar sizin nasıl geçiyor
Ağrılar olur canım fazla yorma kendini hareketlerini biraz azaltabilirsin

Kızlar 8+5 günlük olduk sağ tarafta bebeğin olduğu tarafta ağrım oluyor belimde bugün hep ağrıdı sizde de oluyor mu ağrılar sizin nasıl geçiyor
benimde yatakta sağa sola dönerken sol tarafıma ağrı giriyor sadece, gün içinde pek bir sorun yok şimdilik ama her gebeliğin kendine has belirtileri oluyor canım içini ferah tut

Arkadaşlar selam size bir şey danışmak istiyorum. sabah işe giderken marmaray kullanıyorum, kartı bastım tam geçecektim turnike dönmedi karnımı turnikeye vurdum çok anlık canım acıdı sonra geçti, bebeğe zararı olmuş mudur diye içimden geçirdim panik oldum, sizce bi sorun olur mu?

Değerim 116 çıktı hemen kadın doğuma randevu aldım umarım dün ki k.rengi akıntı ciddi bir şey değildir
canım değerin gayet iyi daha çok başında gebeliğin, akıntının yerleşme kanaması olması yüksek ihtimal içini ferah tut randevu alman da iyi olmuş gidip genel kontrolünü de olursun, güzel haberlerle gelirsin inşallah

Sonucunuz ne oldu memnun kaldınız mi

Değerim 116 çıktı hemen kadın doğuma randevu aldım umarım dün ki k.rengi akıntı ciddi bir şey değildir
Belki de yerleşme kanamasıydı rengi kırmızıya dönmediyse korkma maşallah Rabbim daim etsin Peki bir sorununuz var mıydı bu ay farklı olarak birşey yapmış mıydınız

Belki de yerleşme kanamasıydı rengi kırmızıya dönmediyse korkma maşallah Rabbim daim etsin Peki bir sorununuz var mıydı bu ay farklı olarak birşey yapmış mıydınız
Bildiğimiz kadarıyla geçen sene şubattan beri düşmeyen prolaktin hormonum vardı. Bu engelleyici en büyük etkendi bence. Bu ay öylesine baktırdım 33 yüksekti. Kadın doğum Dr u izinliydi, acil ilaç yazmadı gidip sağlık ocağında ilacı yazdırıp kullandım sanırım onun etkisi oldu. Birde eşim sperm testi vermişti onda da hızı biraz düşüktü %20 lerdeydi. Elhamdülillah vakti gelmiş ve oldu demek ki.. umarım isteyen herkese nasip olur.

Sonucunuz ne oldu memnun kaldınız mi
Ah keşke hemen sonuçlansa 3 aylık bi tedavi planı yaptı ilaç kullanımıyla başladık yumurta ve sperm kalitesi için bir kaç güne reglimde gidicem yumurta toplama işlemi olacak embriyolar dondurulacak bşr sonraki ay histereskopi yapıcak rahime çizik atacak tutunma şansını yükseltmek için bir sonraki aya da transfer ben cok memnun kaldım tabi daha yolun başındayız ama ilgi alakası bilgisiyle sahiplenmesiyle güven veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…