Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım yaa üzülme en azından yol göstermiş doktor bir süre bekle sonra gidersin olmazsa mecbur gidicez bak ben daha ne olduğunu bilmiyorum bile tahlillemi belli oldu
Evet önceki tahlillerime bakıp öyle söyledi sonra tekrar tahlil yaptı ultrasonla vajinal muayene yaptı iki tarafta da kist varmış düşünüyorsan zaman kaybetme dedi Ben de biraz kafamı toplamak istedim olmazsa gideceğim mecbur ne yapalım

Evet önceki tahlillerime bakıp öyle söyledi sonra tekrar tahlil yaptı ultrasonla vajinal muayene yaptı iki tarafta da kist varmış düşünüyorsan zaman kaybetme dedi Ben de biraz kafamı toplamak istedim olmazsa gideceğim mecbur ne yapalım
Mecburen bian önce çaresine bakmak lazım. Acaba benimde mi öyle adetim düzensiz geçen ayda bu ayda öyle ve hala gelmedi 7 gün gecikmem var. Sen adetliyken mi gittin?

Mecburen bian önce çaresine bakmak lazım. Acaba benimde mi öyle adetim düzensiz geçen ayda bu ayda öyle ve hala gelmedi 7 gün gecikmem var. Sen adetliyken mi gittin?
Evet adetin 7.günüydü ama yine tahlil yaptı. Bu arada ara kanamamdan bahsettim muhtemelen yumurtlama kanamasıydı dedi bizde adet oldum diye değerlendirmedik tabii aylar sonra yumurtlamıştım oda boşa gitti yav neyse başka bahara kaldı 😂😂

Evet adetin 7.günüydü ama yine tahlil yaptı. Bu arada ara kanamamdan bahsettim muhtemelen yumurtlama kanamasıydı dedi bizde adet oldum diye değerlendirmedik tabii aylar sonra yumurtlamıştım oda boşa gitti yav neyse başka bahara kaldı 😂😂
Bilemiyo ki insan içeriye kamera koycan olan biteni izlicen 🤣 herşeyde vardır bir hayır rabbim en yakın zamanda nasip etsin sana tatlış ☺️

Allah herkese nasip etsin ☺️ galiba benimde zayiflamam lazım doktor boyla kilon orantılı olsun demişti fazla yeme diyemedi 🤣
Doktor kilon gebeliğe engel değil fakat tabii spermin yumurtaya ulaşması için biraz kilo vermek gerekiyormuş yani yine engelliyor Muş onun için ben de kilo verene kadar düşünmüyorum sen kaç kilosun canım

Doktor kilon gebeliğe engel değil fakat tabii spermin yumurtaya ulaşması için biraz kilo vermek gerekiyormuş yani yine engelliyor Muş onun için ben de kilo verene kadar düşünmüyorum sen kaç kilosun canım
68 kiloyum tatlım bence de engelliyor adet duzensizligide ondan olma ihtimali varmı acaba

Selam kızlarr bugün kontrolüm vardı, tam 9+3 gün olduk haftasıyla uyumluymuş🥰 herşey yolundaymış şükür🙏🏼 Size merhaba diyor 🤩

Eklentiler

• 53C009C7-9B74-46BA-B8D6-CB0D9C0381A2.jpeg
    53C009C7-9B74-46BA-B8D6-CB0D9C0381A2.jpeg
    123,3 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar 8+5 günlük olduk sağ tarafta bebeğin olduğu tarafta ağrım oluyor belimde bugün hep ağrıdı sizde de oluyor mu ağrılar sizin nasıl geçiyor

Kızlar merhaba, reglime 6 gün var, normalde 26 27 günde bir regl olurum bugün 22. Günüm kahverengi kanama olmuş bir kaç gündür karnım ağrıyordu sizce regl mı oldum 🥺

X