Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız ne durumdasın varmı gelişme merak ettim
Malesef canım doktora gittim pkos var yumurtlama görmemen normal dedi doktor istersen direk infertilite bölümüne git zaman kaybetme dedi bi ara lekelenme olmuştu onuda söyledim büyük ihtimalle yumurtlama kanamasıydı o dedi ayda yılda bir yumurtladım onu da adet oldum diye değerlendirmedim tabi bu ayda böyle gitti aman kafa dinlemeye çalışıyorum biraz çok kafaya taktım çünkü biraz dinleneyim o ara kilo vermeye çalışıyorum işte ..

Amannn sal gitsin olucagi varsa her türlü olur. Kendini hazır hissettiginde gidersin. Benimde adetim 13 gün gecikti bende ne var Allah bilir

Evet 3 gündür aynı durumu yaşıyorum ayin 15 rehl günümdü ben ayın 5 i de 2 gün lekelenme gördüm ve ayın 15 regl olmadım toplamda lekelenme saymazsak 45 gün geçmiş oluyor 3.gundurde ovulosyon testi yapıyorum ayni senin görseldeki gibi çıkıyor 3 gündür yumurtlama mi.olur bu testlerde gebelik çıkıyormuş acaba

Eklentiler

• IMG-20220528-WA0000.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 43
Bunun yerine birde gebelik testi yapsanız?

Kızlar cinsiyeti belli olanlar var mı bi bıgün gittik kız olarak yorumluyorum bayramdan sonra kesin söylerim dedi

Kizlar bu aylarda çok dua ediyordum benimde bebeğim olsun diye çok şükür bu ay güzel haberi aldım darısı tüm isteyenlere inşallah

Merhaba bende Gökalp beyi düşünüyorum memnun kaldınız mı acab

Merhaba gercekten cok memnun kaldım cumartesi transferim oldu bebeklerimiz tutunur mu tutunmaz mı onu bilemem ama Gökalp bey cok sistematik calısıyor ve adım adım ilerliyor herkese tavsiye ederim ben
Bende şuan hekim araştırması yapıyorum embriyolarım var ama rahim inceliğim var bununla alakalı doktor bey neler yapıyor biliyormusunuz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…