Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla hem igneden korkuyorum onun heycani korkusu var h negatifi görürüm diye korku var kalp krizi geciricem galiba
Dur kız sakin oll sakın koluna bakma ben öyle yapıyorumm hemen diğer tarafa kafamı çeviriyorum bittimi diyorum bitti diyor hemşire 🤣

Bat gununde 100 kusurlerde çikicak büyük ihtimalle yeni oluşmuş 😊
İnşallah kuzucum. Doktor erken baktırmışssın bat gününde baktır bi daha dedi, nasıl sabredicem 2 günde 1 baktırayım dedim. Kollarına yazık deldirip durma, haftaya gel baktır anlarız durumu, Sağlıklı gebelikse zaten tutunur dedi.
Bakalım sabredebilecek miyim🙊

İnşallah kuzucum. Doktor erken baktırmışssın bat gününde baktır bi daha dedi, nasıl sabredicem 2 günde 1 baktırayım dedim. Kollarına yazık deldirip durma, haftaya gel baktır anlarız durumu, Sağlıklı gebelikse zaten tutunur dedi.
Sabretmek zorundasın çünkü kese içinde 1 buçuk hafta bekliceksin boşuna strese sokma kendini kollarinida delik deşik yapma 😊

Test yap 2gün aralıklarla bence enazından tatmin eder 🥰

X