Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar adete 3 gün kaldı ne şimdi bu 2 defa mı yumurtluyorum peki niye böyle 3 gündür slikleşmedi ya hayır umutlanmak istemiyorum 😔 sonrası can acıtıyor

Eklentiler

• 20220419_122816.jpg
    20220419_122816.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 43
Pedi koyduğunda dolduruyorsa doktora git hemen ama bu durumuda bildirmeyi ihmal etme yine yakınlarda doktora gidip görün
Yok canım günlük pedi bile doldurmuyor damla şeklinde doktora gittim demin progestana devam et dedi. Rahmim kalp şeklindeymiş bir de onu da öğrendim

Çikolata kistim vardı 5,5cm çok ağrı yapıyordu 1,5yıldır gebeliğede engeldi laparoskopi oldu ama ameliyatta doktorda şaşırdı tabi 7cm kist çıkardı
Yaa çok geçmiş olsun şükür kurtulmussun çok sevindim
kızlar adete 3 gün kaldı ne şimdi bu 2 defa mı yumurtluyorum peki niye böyle 3 gündür slikleşmedi ya hayır umutlanmak istemiyorum 😔 sonrası can acıtıyor
Ooo çokk koyu 3gündür de silikleşmedi diyosun bence de bi test yap ya 😢

Yok sadece hayıt otu ve aslan pençesi kullandım ama onu 3 aydır kullanıyordum. Aslında oda etkilemiş olabilir mi. İnanın o kadar yoruldum ki 4 yıldır çikolata kistiyle uğraşıyorum 2 kez ameliyat oldum 3 yıldır hamile kalamıyorum. Tam çikolata kisti bitti dedim şimdi de bunu böyle görünce artık çıldırdım. 😏🤦🏻‍♀️
merhaba, hayıt otu çikolata kistini olumsuz etkiliyor diye duymştum östrojenden dolayı, sizde ne gibi etkileri olmuştu

Gayet iyiym zor geçti ameliyat ama kurtuldum ya bu kistten çok mutluyum yapışıklık durumu bağırsaklara kadar ulaşmış oda ameliyatta zorladı ama bitti
Bende aynı olmuştu bağırsaklarda vardı yapışıklık temizlenmişti bundan sonrası çok kolay oluyor ben 5 gün hastanede yattım evde de 1 haftaya ayaklanmıştım 🙏🏻

merhaba, hayıt otu çikolata kistini olumsuz etkiliyor diye duymştum östrojenden dolayı, sizde ne gibi etkileri olmuştu
Ben ameliyat olup kistler temizlendikten sonra kullandım canım 3 ay boyunca hayıt otu aslan pençesi civanperçemi üçünü birlikte kullanıp doktora gittiğimde kist var demişti ama gittiğim ay soğan suyu kürü de yapmıştım. Onun dışında olumlu bir etkisi olmadı maalesef 😏🙏🏻

Kız günün ne zamandı Hayırlı olsun canım benim 🌸😊

X