Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen zaten test yapmadınmı kız😍
Yaptım ama çok silikti bir de daha 5 gün var bata kesin olsun diye yapar dururum ben artık 😂😂😂
Kızlar bata 8 gün var ama kasıklatımda sancı var ve göğüs uçlarım çok acıyor belirti olabilir mi acaba yardım lütfen
Olabilir canım
O kötü günlerden sonra rabbim bi mucize verir inşallah da çektiğim cefanin cani sagolsun sefanin güzelliğine bak diyecez 🥰
Amiinn inşallah 🥰🥰

133784D1-73ED-4448-95C0-F5AE08320533.jpeg
eveeeet kızlar dün akşam karanlıkta cıkan bu sabah ilk idrarla yaptığım testte gözükmeye başladı🥰🥰🥰 kan testine gidiyorum dua edin🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Bende elendiiim 🥴 Mayıs ayına geçiyorum kızlar 🥲 Bütün hamişler inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız hepinizi tebrik ederim 🥳

Bende cumartesi günü hamile olduğumu öğrendim araştırma yaparken sizi gördüm.Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏🏼
Hayırlı olsun canım sağlıkkla kucağına al inşaAllah 🐣
Eki Görüntüle 3051048 eveeeet kızlar dün akşam karanlıkta cıkan bu sabah ilk idrarla yaptığım testte gözükmeye başladı🥰🥰🥰 kan testine gidiyorum dua edin🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Oooo harikasınnn 😍 betaya hiç üzülme o bata kadar Allahın izyle artarr benim 5gün kala 101 çıkmıştı senin 7gün var tam olması gerektiği gibi betan bence🐣🐣
cuma günü yapacağım canım ben de inşallah :)
İnşaAllah sana da sevineceğizzzz😍😍
Sabaha bakalım neler bekliyor beni inşallah öyle olur 🥰
Kız gamzeli seni bekliyom😍

Kızlar bata 3 gün var comfort erken gebelik testi ilk idrarla yaptım 5 dakika içinde gördüm çizgiyi yanılma payı var mıdır yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 6A1EF84B-D658-4ED7-B754-941722708CD3.jpeg
    6A1EF84B-D658-4ED7-B754-941722708CD3.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 66
Hayırlı olsun canım sağlıkkla kucağına al inşaAllah 🐣

Oooo harikasınnn 😍 betaya hiç üzülme o bata kadar Allahın izyle artarr benim 5gün kala 101 çıkmıştı senin 7gün var tam olması gerektiği gibi betan bence🐣🐣

İnşaAllah sana da sevineceğizzzz😍😍

Kız gamzeli seni bekliyom😍
11.20 gece randevum kalbim duracak 🤣

X