Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa hem şoktayım hem sevinemiyorum kan testine gidicem birazdan🌸🥲 inşallah ozmaan daha çok sevinicem 💙rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin 🌸 🤲
Amiiiiinn kuzumm vallaha çok sevindim ama baştan beri belliydi senin 😍 sen olumsuzdun 8gün kalmış kan vermiş negatif diyosun 8gün kala tabi negatiff çıkar :sinirli: bak şimdi çiçek gibiii gördünnn ikinci çizgiyi hem de belirgin 😍😍

Kızlar selam🐥🐥
Bebeği olacağını öğrenen herkes sağlıcakla kavuşsun inşallah. Bekleyenlerde en kısa zamanda bu haberi duyar inşallah.
Benimde bat 2 gün var ama dayanamayıp bu akşam test yapmak istiyorum
Geçen ay 23 martta regl oldum her ay 2 3 gün geri gelir 21 nisanda olmam gerekir eğer yaparsam erken mi olur çıkar mı sonuç sizce
Hiç belirtim yok regl belirtimde yok gibi ama of böyle beklemek çok yorucu

Çikolata kistim vardı 5,5cm çok ağrı yapıyordu 1,5yıldır gebeliğede engeldi laparoskopi oldu ama ameliyatta doktorda şaşırdı tabi 7cm kist çıkardı
Geçmiş olsun canım 🥰🥰
kızlar adete 3 gün kaldı ne şimdi bu 2 defa mı yumurtluyorum peki niye böyle 3 gündür slikleşmedi ya hayır umutlanmak istemiyorum 😔 sonrası can acıtıyor

buna inanamıyorum 😭😭😭😭
Yaaa işte muhteşem görüntüüüüüüüüüüüüüüüü🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Kızlar ben dayanamadım yine gebelik yaptım. Koyulaşma var gibi geldi bana

Eklentiler

• 16503667309635834664067332609416.jpg
    16503667309635834664067332609416.jpg
    173,1 KB · Görüntüleme: 56
Herkese merhaba kızlar geçen seneden olanlar varsa belki beni hatırlar geçen senede buradayım sonra düşük yapınca uzaklaşmıştım. Şimdi tekrar gebelik düşünüyorum günüm programa göre 17si gösteriyordu olmadı bende normal test yapmaya korktum 🤦‍♀️ kocakarı testlerinden yaptım daha önce yapan var mı diye de size sormak istedim tekrar bu vesileylede dönmüş olurum dedim ☺️

C
Herkese merhaba kızlar geçen seneden olanlar varsa belki beni hatırlar geçen senede buradayım sonra düşük yapınca uzaklaşmıştım. Şimdi tekrar gebelik düşünüyorum günüm programa göre 17si gösteriyordu olmadı bende normal test yapmaya korktum 🤦‍♀️ kocakarı testlerinden yaptım daha önce yapan var mı diye de size sormak istedim tekrar bu vesileylede dönmüş olurum dedim ☺️
Canım kocakarı şeyleri daha çok yanıltır. Beni hamile değilken hamile gösterdi 😂😂😂😂 en güveniliri test yap

C

Canım kocakarı şeyleri daha çok yanıltır. Beni hamile değilken hamile gösterdi 😂😂😂😂 en güveniliri test yap
Haha doğru diyorsun aslında ama işte test yapmakla yapmamak arasında savaş verdiğim için. Sen attığın testi ilk idrarınla mı yaptın yani şuanda alsam test çok da sağlıklı Bi sonuç çıkmaz sanırım

Haha doğru diyorsun aslında ama işte test yapmakla yapmamak arasında savaş verdiğim için. Sen attığın testi ilk idrarınla mı yaptın yani şuanda alsam test çok da sağlıklı Bi sonuç çıkmaz sanırım
Hayır canım ilk değil 2. 😂

Üstteki efektlide baya var 😍

Yaaa inşaAllah güzel haberle gelirsin😍

Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al🐣

Ya niye böyle düşünüyosun bal gibi pozitif çıkmış işte regl agrısı da gebelik belirtisi zaten sen kan verdinmi

Gebelikte de o adet ağrısı geliyooorrrr bizzat en yakın arkadaşlarım yaşadı🫠
Valla daha gelen giden yok. Heyecan dorukta 😊vermedim kan henüz, gelmezse 2 gün daha beklemeyi düşünüyorum. Hala regl olacakmış gibiyim ama bakalım.

kızlar adete 3 gün kaldı ne şimdi bu 2 defa mı yumurtluyorum peki niye böyle 3 gündür slikleşmedi ya hayır umutlanmak istemiyorum 😔 sonrası can acıtıyor
Ya ümit vermiyim diyorum ama , kendim ilkini böyle öğrendiğim için yazmadan da duramıyorum... bu normal mi sence😍😍😍 neyse ben yazmadım

Öncekinde bende öyle günüme 3 gün kala öğrenmiştim 😂 ama 5 gün olmasına rağmen çok iyi çıkmış sonuç bide normal test erken gebelik testi de değildir
Aynen canım normal test inşallah sağlıkla ilerler ama sende bi test yap ve haber ver çatladım meraktan sen nasıl durdun 😂😂😂😂
Ya ümit vermiyim diyorum ama , kendim ilkini böyle öğrendiğim için yazmadan da duramıyorum... bu normal mi sence😍😍😍 neyse ben yazmadım
Bence de bi test yapın

Aynen canım normal test inşallah sağlıkla ilerler ama sende bi test yap ve haber ver çatladım meraktan sen nasıl durdun 😂😂😂😂

Bence de bi test yapın
Amiin en önemlisi o sağlıkla ilerlesin büyüsün gelsin inşallah 🤗 valla bilmiyorum nasıl durdum normalde bende çatlarım ama benim pek umudum yok bu ay ondan sanırım hasta olcam diye bekledim hep ben gidiyim alıyım o halde test 😂🙈

X