Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de acayip gaz olmuştu ama tuttmadığı bir ayda da olmuştu o yüzden belirti diye yazdırmadım listeye. Ama o ay ilk aydı ve kendimi gebe gibi hissetmiştim vücut da ona uygun davranırmış oyüzden öyle oldu büyük ihitmal. Sizin ilk aylar değilse eğer bence gebelik belirtisi olabilir Allahın izniyle
Bence 2sinden de 1 tane al aynı idrar ile yap riske atma. İnşaAllah pozitifi görürsünn

Bana pik gibi gelmedi bide 3saat çok değil mi 2saat diye biliyorum lh hormonu biriktikçe koyulaşacak testte oyüzden 2 saat ideal diye biliyorum yine de her ihtimale karşı değerlendirin inşaAllah

Bana pik gibi gelmedi bide 3saat çok değil mi 2saat diye biliyorum lh hormonu biriktikçe koyulaşacak testte oyüzden 2 saat ideal diye biliyorum yine de her ihtimale karşı değerlendirin inşaAllah
sabah en son 9 gibi vitaminleri i alırken su içtim ama kahvaltı yaptım sıvı tüketmedim kahvaltıda. saat 12.20 gibide testi yaptım kuzum sağ kasıkta ağrı var sanırım 2.kez yumurtlama olacak yarın tekrar edicem testi.

Yaa ay hadi insallah oyledir ya. Yok ilk aylar degil 8 ay falan oldu sanirim artik sayamiyorum

Evet kuzu yarın tekrar et 2saat hiçbişey yeme içme öyle dene bide her ihtimale karşı da değerlendirin bence
Yaa ay hadi insallah oyledir ya. Yok ilk aylar degil 8 ay falan oldu sanirim artik sayamiyorum
Yaa ozaman inşaAllah gebeliktendir bu gaz çünkü insan anlıyo normalden fazla bir gaz oluyor

Benim de bu ay aynı durum oldı

Nasıl hikayeler benim de aynı durum söktürücü zararlı mıdır cesaret edemedim
Adeti gelmiyo testlerde negatif ama sonra bianda pozitife dönüyo nasıl oluyo gerçekten bilmiyorum ama oluyo kkda da okudum instsgramdaki bazı ünlü sayfalarda da duydum. İlla olcak diye bişey yok tabide bence hemen içilmemeli 2hafta kendinize zaman koyun

Yaa benim de sag kasigimda agri vardi canim catlamanin ustunden 5 gun gecti bugun yaptim lh neredeyse hic yok insallah tutma agrisidir diyorum ya da kist oluştu

inşallah tutunmadır kuzum benim adete 5 gün var şuan sanırım 2.yumurtlamayı görüyorum
Umitlendirme acısından degil ama hamilelikte de ovulasyon pik cikiyormus insallah oyledir canim. Ama sen yine de yumurtlama gibi dusunup degerlendir bence zarari olmaz

Merhaba ya benim de 12 Nisan değerim (sat 17 mart) 154 dü sonra 527 oldu 2 gün sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…