Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhabalar kızlarr sayfalar azcık birikmiş okuyamadım misafir ağırladım 2 gün :) bende çatlamanın 4. günü şuan dünden beri kasık agrısı ve gaz sancısı var ara ara inşallah tutunma belirtisidir bunlar
Ben de acayip gaz olmuştu ama tuttmadığı bir ayda da olmuştu o yüzden belirti diye yazdırmadım listeye. Ama o ay ilk aydı ve kendimi gebe gibi hissetmiştim vücut da ona uygun davranırmış oyüzden öyle oldu büyük ihitmal. Sizin ilk aylar değilse eğer bence gebelik belirtisi olabilir Allahın izniyle🤗🤲
Kızlar günaydın bat 16ydı iki gündür geciktim. Perşembe test yapmıştım negatifti bugün yarın da olmazsa test alayım diyorum. Hangi marka almalı veya bu saatten sonra erken normal farkeder mi? Kasıklarımda olacakmış gibi bi ağrı da var ama bilemedim heyecan işte 😅
Bence 2sinden de 1 tane al aynı idrar ile yap 😍 riske atma. İnşaAllah pozitifi görürsünn🤲🤲

kızlar günaydın adetime 5 gün var bugün sabah olan akıntımdan dolayı acaba ikinci kez yumurtlama mı görüyorum diye ovülosyon testi yaptım ve 3 saatdir sıvı almadan yaptım bu testi acaba bu mümkünmüdür daha önce başına gelen var mı böyle birşey
Bana pik gibi gelmedi bide 3saat çok değil mi 2saat diye biliyorum lh hormonu biriktikçe koyulaşacak testte oyüzden 2 saat ideal diye biliyorum yine de her ihtimale karşı değerlendirin inşaAllah🤲🤲

Bana pik gibi gelmedi bide 3saat çok değil mi 2saat diye biliyorum lh hormonu biriktikçe koyulaşacak testte oyüzden 2 saat ideal diye biliyorum yine de her ihtimale karşı değerlendirin inşaAllah🤲🤲
sabah en son 9 gibi vitaminleri i alırken su içtim ama kahvaltı yaptım sıvı tüketmedim kahvaltıda. saat 12.20 gibide testi yaptım kuzum 🙏 sağ kasıkta ağrı var sanırım 2.kez yumurtlama olacak yarın tekrar edicem testi.

Ben de acayip gaz olmuştu ama tuttmadığı bir ayda da olmuştu o yüzden belirti diye yazdırmadım listeye. Ama o ay ilk aydı ve kendimi gebe gibi hissetmiştim vücut da ona uygun davranırmış oyüzden öyle oldu büyük ihitmal. Sizin ilk aylar değilse eğer bence gebelik belirtisi olabilir Allahın izniyle🤗🤲

Bence 2sinden de 1 tane al aynı idrar ile yap 😍 riske atma. İnşaAllah pozitifi görürsünn🤲🤲
Yaa ay hadi insallah oyledir ya. Yok ilk aylar degil 8 ay falan oldu sanirim artik sayamiyorum😂

sabah en son 9 gibi vitaminleri i alırken su içtim ama kahvaltı yaptım sıvı tüketmedim kahvaltıda. saat 12.20 gibide testi yaptım kuzum 🙏 sağ kasıkta ağrı var sanırım 2.kez yumurtlama olacak yarın tekrar edicem testi.
Evet kuzu yarın tekrar et 2saat hiçbişey yeme içme öyle dene bide 🥰 her ihtimale karşı da değerlendirin bence🤗
Yaa ay hadi insallah oyledir ya. Yok ilk aylar degil 8 ay falan oldu sanirim artik sayamiyorum😂
Yaa ozaman inşaAllah gebeliktendir bu gaz😍 çünkü insan anlıyo normalden fazla bir gaz oluyor

Merhaba aglama krizinden sonra soluğu hemen burda aldım ben normalde çok düzenli adet olurum ama bu ay 11 gün gecikti bugun kan verdim ama negatif ben kendimi hamile gibi hissediyordum bile bile bekledim olurum belki diye ama olmadim akinti var gogus hassasiyeti var bel agrisi kasık batması ve agrisi var adet olacakmışım gibi sürekli ama olmadim sizce hamile olabilir miyim adet söktürücü verdi doktor kullanmalı miyim
Benim de bu ay aynı durum oldı

Nasıl hikayeler benim de aynı durum söktürücü zararlı mıdır cesaret edemedim
Adeti gelmiyo testlerde negatif ama sonra bianda pozitife dönüyo nasıl oluyo gerçekten bilmiyorum ama oluyo kkda da okudum instsgramdaki bazı ünlü sayfalarda da duydum. İlla olcak diye bişey yok tabide bence hemen içilmemeli 2hafta kendinize zaman koyun

Yaa benim de sag kasigimda agri vardi canim catlamanin ustunden 5 gun gecti bugun yaptim lh neredeyse hic yok 🙄 insallah tutma agrisidir diyorum ya da kist oluştu

Ben beta hcg değerlerimi yenileyim beybiler normal mi sizce yorumlarınıZı bekliyorum..💋
11 nisan ; 154
13 nisan ; 300
17 nisan ; 1998
Doktora gitmiştim. İlk 2 değeri gördü 2 hafta sonra gelirsin dedi. Ben yine de test yaptırdım :KK66:
Merhaba ya benim de 12 Nisan değerim (sat 17 mart) 154 dü sonra 527 oldu 2 gün sonra.

X