Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnş güzel sonuçların habercisidir. Ne zaman test yapmayı düşünüyorsunuz? Akıntınız, yanma, batma vs var mı?
Akıntım var ama normalde adetten önce olurdu karnım ağrıyor ani bi hareket edince Kasiklarim bide felaket bi dercede belim ağrıyor heleki yürüyünce yada birşey yapınca

Kızlar gebelik olsaydı regl ağrısı gibi ağrı hiç olmazdı değil mi ? Yani pozitif çıktığında karın ağrısı hiç yaşamadınız. Anlatabildm mi bilmiyorm günüme daha var ama hafif ağrım başladı regl olackmşm gibi hissediyrm

Bende merak ediyorum. Goguslerim erken şişti ve çok hassas. Beyaz renk akintimda var. Karnım arada adet olacakmışım gibi agriyor 1 buçuk haftadır. Belimde agriyor vallaha hayırlısı

Kızlar gebelik olsaydı regl ağrısı gibi ağrı hiç olmazdı değil mi ? Yani pozitif çıktığında karın ağrısı hiç yaşamadınız. Anlatabildm mi bilmiyorm günüme daha var ama hafif ağrım başladı regl olackmşm gibi hissediyrm
Hayır öyle bişey yok hamile kalan tüm arkadaşlarımdan duydum bildiğin regl ağrısı oluyor. Bende olmadı ben belirtisiz öğrendim test ile. Benim gibi ağrımayan da var ama ağrıyan da çok var oyüzden hiç kötü düşünme regl belirtileriyle gebelik belirtileri çok benzer zaten

Benim 3 gün geçti hala olacam diye bi ağrı var

Bende adet oldum ama normalde çok sancılanırdım bu kez ağrım yok denecek kadar az belirtiler devam ediyor ben sanirim kafayı kırdım biraz ya
Yerim seni o kadar bensinki🥰 Rabbim inşaAllah mucizeni sana verir en en kısa zamanda
Benim 3 gün geçti hala olacam diye bi ağrı var
Ah gamzeliii kaçıncı güne kadar bekliceksin heycanlandık hepimiz:dua:
Ben de aynıyım 3 gün oldu bugün de olmazsa yarın sabah test yapacağım artık inşallah :)
Of çok heycanlı🤗

X