Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama cok korkuyorum ben yine negatifi görürüm diye bide o testin üstünden yarım saat geçmişti kuruma olamaz mı içim içimi yiyo
Canım pembe o çizgi kuruma çizgisi değil yani neyse bir kaç güne sen de kabul edersin hamile olduğunu

Evet geçen attığım testin son hali
Fikrim sabit, o kadar çok umut ediyorsun ki, hayal kırıklığından korkuyorsun, ama inşallah bu sefer gebeliktir ve sağlıkla devam eder, regl ağrısı da birebir hamilelik belirtisidir, kalbindeki nasip olur inşallah

Yaa çok teşekkür ederim inşallah öyledir 2 gündür içim içime sığmıyor lavabodan çıkamıyorum ha geldi gelecek diye artık negatif görmekten sıkıldım ve gereckten dediğiniz gibi 3 gündür aşırı derece regl ağrısı çekiyorum

Merhaba kızlar ameliyat olacaktım aranızdan 1hafta ayrılmıştım geri döndüm iyileşmeye çalışıyorum umarım herkes hamile olmuştur

merhabalar kızlarr sayfalar azcık birikmiş okuyamadım misafir ağırladım 2 gün :) bende çatlamanın 4. günü şuan dünden beri kasık agrısı ve gaz sancısı var ara ara inşallah tutunma belirtisidir bunlar

Kızlar günaydın bat 16ydı iki gündür geciktim. Perşembe test yapmıştım negatifti bugün yarın da olmazsa test alayım diyorum. Hangi marka almalı veya bu saatten sonra erken normal farkeder mi? Kasıklarımda olacakmış gibi bi ağrı da var ama bilemedim heyecan işte

artık normal kaset testte çıkar canım hemen bi yap :)

kızlar günaydın adetime 5 gün var bugün sabah olan akıntımdan dolayı acaba ikinci kez yumurtlama mı görüyorum diye ovülosyon testi yaptım ve 3 saatdir sıvı almadan yaptım bu testi acaba bu mümkünmüdür daha önce başına gelen var mı böyle birşey

Eklentiler

• 20220417_122117.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 47
  • 20220417_122654.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…