Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C5096090-4316-4EA1-BA66-A030648BF997.jpeg

Erken gebelik testim kızlar ama yok maalesef 😔 artık diğer aya nasip comfortta hafif çizgi var gibi ama ona da ümit bağlamak istemiyorum artık testlere de pek güvenmiyorum zaten yakında elenirim burdan bakalım 😔

Eki Görüntüle 3049056
Erken gebelik testim kızlar ama yok maalesef 😔 artık diğer aya nasip comfortta hafif çizgi var gibi ama ona da ümit bağlamak istemiyorum artık testlere de pek güvenmiyorum zaten yakında elenirim burdan bakalım 😔
15 gunden aşagisini gösteriyor mu emin degilim.
Ama 15 gunlugu kesin gosteriyor tecrübe ettim.
Ben de comfort kullaniyordum bu defa free aldim sanki daha kaliteli geldi bilemedim.

15 gunden aşagisini gösteriyor mu emin degilim.
Ama 15 gunlugu kesin gosteriyor tecrübe ettim.
Ben de comfort kullaniyordum bu defa free aldim sanki daha kaliteli geldi bilemedim.
Bu ay ovulasyon kullandım 4 nisan pik 6 nisan çatladı canım bilmiyorum varsa ne zaman çıkar bat18 nisan 🤷🏻‍♀️ Bu iki marka varmış ellerinde ikisini de aldım

Bu ay ovulasyon kullandım 4 nisan pik 6 nisan çatladı canım bilmiyorum varsa ne zaman çıkar bat18 nisan 🤷🏻‍♀️ Bu iki marka varmış ellerinde ikisini de aldım
6 nisani degerlendirdiyseniz 5 gun sonra erken gebelik testinde cikar canim ama senin zaten bat18 miş biraz daha sabirla ögrenirsin. Benim Bat 24 Nisan dün gördüm ikinci çizgiyi.

6 nisani degerlendirdiyseniz 5 gun sonra erken gebelik testinde cikar canim ama senin zaten bat18 miş biraz daha sabirla ögrenirsin. Benim Bat 24 Nisan dün gördüm ikinci çizgiyi.
5 nisanı değerlendirmiştik 😅 hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz. Maşallah canım Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰

Evet bende de bel kasık ağrısı ve kasikta batmalar oluyor. Goguslerim sis ve akintim var guruldamalar bende mütemadiyen var. Ne kadar negatif çıkarsa çıksın ben hissediyorum hamileyim. Eğer bu kadar gecikmeye rağmen yine olmazsa tamamen çıkaracağım bebek fikrini. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin❤🌺 inşallah🌺
Canım hemen umutsuzluğa kapılma. Hissediyorsan hamileliğini başka bi doktora da gidebilirsin.sonra bebek olmadığına emin olursan ilaçlara başlayıp gelecek ayı değerlendirebilirsin. Beklemek de zor biliyorum. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.🌸 Her şey gönlüne göre olsun. 🌸🙏🏻

Kızlar evde gebelik testi olmayınca dün yine ovulasyon testi yaptım. Nedir bu yani Yumurta mı var 😅regl gecikmesi 4 gün oldu.

Eklentiler

• 3F906B6B-6C2E-4A3F-BF4D-375DC2B3E96F.jpeg
    3F906B6B-6C2E-4A3F-BF4D-375DC2B3E96F.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 43
Evet evet baktılar onda da problem yok
Canım ikinizin değerleri normalse böyle şeyleri pek tavsiye etmiyorum dediğim gibi normal değerlerini bozarsin sonra duzeltmek için uğraşırsın anladığım kadarıyla stresten olmuyor kendinizi rahatlatıcak kafanızı meşgul edecek uğraşlar bulabilirsin değerlendirdiğiniz günlerde bebek odaklı olmayın

Kızlar evde gebelik testi olmayınca dün yine ovulasyon testi yaptım. Nedir bu yani Yumurta mı var 😅regl gecikmesi 4 gün oldu.
Gebelik için T çizgisi C gibi koyu olması gerekiyor buna ilaveten ovüden gebelik anlaşılmaz adetin 4 gün geciktiyse beklemeden muhakkak bı kan vermeni tavsiye ediyorum

Gebelik için T çizgisi C gibi koyu olması gerekiyor buna ilaveten ovüden gebelik anlaşılmaz adetin 4 gün geciktiyse beklemeden muhakkak bı kan vermeni tavsiye ediyorum
Evet T çizgisi çok koyu olması gerekiyormuş. Hani yumurta varsa ben yine değerlendirmeye devam edeyim dedim 😃 en kısa zamanda da gebelik testini yine deneyeceğim 😊

Hayırlı uğurlu olsunnn sağlıkla kucagına
0.100 cikmis bunları yaptim bugün sonra uyuyakalmışım 1 saat sonra baktım hafif silik çizgi sanki ben hayal mi görüyorum ya da yanlış mıdır bu 1 saat geçtiği için
Valla bu pembeden çok kullandım hiç ikinci çizgi çıkmadı açıkçası bence hergün tekrarla koyulaşacakmı
Hanımlar bu gece itibari ile bat günüm 1 gün gecikmeli olarak devam ediyor hadi bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😇
Süpperrr🥰🥰🥰

Kızlar kan sonucum 7,42 çıktı ilk tahlilim 6,70 di çarşamba vermiştim neredeyse hiç artmamış var mı böyle olup değeri artan canım çok sıkkın bat günüm yarın

Kızlar kan sonucum 7,42 çıktı ilk tahlilim 6,70 di çarşamba vermiştim neredeyse hiç artmamış var mı böyle olup değeri artan canım çok sıkkın bat günüm yarın
Kuzum kimyasal gözüküyor 🥺🥺 ama bu senin gebe kalabildiğini gebe kalman için hiçbir engel olmadığını gösteriyor sende ve eşinde sorun olmadığını gösteriyor bu yönüyle iyi bir şey🤲🤲 bundan sonraki süreçte hamile kalmak daha kolay diyorlar kimyasaldan sonra direkt sağlıklı gebe kalan çok var inşaAllah en hayırlı tez vakitte sağlıklı hayırlı bi evlat Rabbim nasip edecek yumurtlama haftanda bol bol avokado ve havuç ye sana tavsiyem bebeğin rahme tutunmasını kolaylaştırıyor 3arkadaşım böyle kaldı ben de denediğim ay hamile kaldım her gün 1havuç 1avokado ye adet bitiminden başla 10 gün ye sayısını arttırabilirsin 2havuç 2 avokado

Kızlar merhaba adetime daha çok olduğu için sadece yazışmalarınızı okuyorum 😍😍 ama sizlere bir sorum olacak daha önce de demiştim ya yumurtlama akı tısı görmedim bu ay. Adetim 10 gün kaldı ancak benden açık sarı losyon kıvamında giderek artan akıntı geliyor. Sizce bu normal mi daha öncede olurdu ama bu kadar yoğun olmazdı bilemedim 🙄🙄🙄

X