Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok benim dün bat günümdü daha kese görünmez haftaya inşaAllah çağırdı bakalım🥲

İnşaAllah güzel haberlerle gel🤲🤲🤲

Son adet tarihin ne canım dün kan kaç çıktı bendede doğum tarihi 18 Aralık yakınız sanki

SAT 14 mart canım 28 mart yumurtlama 29 martta çatlama 9 nisan cumartesi beta 101 çıktı 11nisan pazartesi 246 çıktı haftaya gel kese görelim dedi 🌸 aynen yakınız 1 gün var aramızda 😇
Kızlar benim sat 14 mart. Bat 11 nisandi. 11 nisanda 97 çıktı bugün 485 çıktı. Sat günü için randevu verdi doktorum
Arkadaşlar bat 19 nisan. Işığı kısıp çektim bunu ama 1 saat beklemiş hali testin. İnternetten en ucuz diye bunu aldım prodoctor diye bir markanın erken testi. Bence negatif.
Ama regl olana kadar oyalanıyoruz işte.

Eki Görüntüle 3047746
Bence var canım.. kuruma çizgisine benzemiyor 😊

menekse_kokusu menekse_kokusu ümidim yok ama inşallah canım. Örnek olsun diye ekledim işte. Benim böyle çok oldu, hep sonra regl oldum. Kendi kendime söz vermiştim net bi çizgi çıkmadan artık heyecanlanmayacağım diye ama olmuyor🥹

Dün yapmaman daha iyi araya gün koymak gerçekten önemli bence spermler çok iyi bile olsa üstüste ilişkilerde bir zaman sonra çıkan şey çoğu zaman boş vücut sıvısıymış yani bigün boş geçirmek her zaman iyiymiş inşaAllah vesile olur tutar bugünü değerlendirin ❤️
tamam canım es geçmek yok yine de =)
pik günü kuzum zaten 72 saat canlı kalıyor spermler

13 i boş bıraktıysan çatlamayı yani bugünü de değerlendir kuzum :) ❤
canlı kalmalarına güveniyorum zaten ben de canım yaa bugunu es geçmicem.
Benimde 12si pikkti boş geçtim 13 çatladı değerlendirdim aynı gün yumurtlamışız :)
ayy hadi inşallah canımm tutmustur senin de batı birlikte beklicez =)

Kızlara merhaba adetime 7 gün var bugün beta testi verdim 0.100 çıktı yani negatif ovülosyon takibi de yapmıştım bu aydan çok umutluydum. Hakkımız da hayırlısı 🙏 umudumu kaybetmedim ama son iki aydır çok yoğunlaşmıştım bu duruma ama artık kendimi biraz rahat bırakmak istiyorum. yine buralardayım arada girip bebiş haberlerinizle mutlu olurum 🥰 🍀🌷

Kızlara merhaba adetime 7 gün var bugün beta testi verdim 0.100 çıktı yani negatif ovülosyon takibi de yapmıştım bu aydan çok umutluydum. Hakkımız da hayırlısı 🙏 umudumu kaybetmedim ama son iki aydır çok yoğunlaşmıştım bu duruma ama artık kendimi biraz rahat bırakmak istiyorum. yine buralardayım arada girip bebiş haberlerinizle mutlu olurum 🥰 🍀🌷
Bence daha erken bir sonuç 7 gün varken umudumuzu kaybetmeyelim 🙏🏼

daha çok çok erken hemen umutsuzluga gerek yok hem daha rahme düşmemiştir bile =)

Merhaba canım. Hiç bu konularda tecrübem yok ama erken gibi biraz bekle derim 🌸🙏🏻

Canım belietin var miydi varsa nelerdi
O ay spor yapıp beslenmeme dikkat etmeme rağmen kilo almış gibi vücudum şiş gezdim bi şüphelendim o zaman başka da belirti yoktu adetim geçmesine rağmen testte çıkmadı yerleşme kanaması yaşadıktan sonra çıktı geç döllenme bulantım da yeni yeni olmaya başladı gögüslerim de kanama olduktan sonra şiş ve ağrılı olmaya başladı

X