Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar😊 Dün Bat günümdü ve halen regl olmadım. Geçen de yazmıştım ovülasyon testlerim bata yakın dün de dahil 3 gün üst üste pik çıktı.2 gün önce Hastane yakın diye kan verdim 0,200 çıktı 😅
İnşaAllah geç döllenmedir çünkü adetiniz hala gelmemiş🤲
Kızlar merhabalar, ben bir kaç defa yazmıştım buraya hatırlayan var mıdır bilmiyorum. Reglime 8 gün kala ilk baştaki silik çizgiyi gördüm. Sonrasın da kan testi verdim değerim 5’ten küçükmüş sonradan öğrendim. Gebelik testlerini tekrarladım kan testi tekrar yaptım negatifti. Cumartesi günü silik kaset testin ilk 10 dakikası çıkmamıştı akşam baktığımda silik buğulu bir kırmızı çizgi vardı erken gebelik testim de tek çizgiydi, dikkate almadım pazar günü elimde kaset test vardı yaptım tek çizgiydi 5 dakika içinde bende artık kaldırım hepsini kenara attım. Bugün çöpe atmak için baktığımda kaset testimde kırmızı çizgi belirmiş. Bu buharlaşmayla ya da beklemeyle olabilecek bişey mi? Bat yarın ama negatif görmek istemediğim için test yaptırmak istemiyorum fikri olan var mı?
Ben kasetlerde ikinciyi görüyorum ama erken gebeliklerde göremedim acaba kuruma çizgisi mi diye düşündürttü çünkü erkende daha belirgin çıkması lazımdı belki efektle falan gözükür ama erkendekiler de ben göremedim sadece🌸

Eklentiler

• IMG20220413153040.jpg
    IMG20220413153040.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 67

Ben kasetlerde ikinciyi görüyorum ama erken gebeliklerde göremedim acaba kuruma çizgisi mi diye düşündürttü çünkü erkende daha belirgin çıkması lazımdı belki efektle falan gözükür ama erkendekiler de ben göremedim sadece🌸
Erken gebelik testimin 2 tanesi negatifti 1 tanesi pozitifti buraya atmıştım onay alınca kan vermeye gitmiştim 🙏🏼 Buralar da çok şeyler yazıyor beklese de hiç ikinci çizgisi çıkmayanlar, bekleyip hamile olanlar. Bizimki de umut işte 😔

Erken gebelik testimin 2 tanesi negatifti 1 tanesi pozitifti buraya atmıştım onay alınca kan vermeye gitmiştim 🙏🏼 Buralar da çok şeyler yazıyor beklese de hiç ikinci çizgisi çıkmayanlar, bekleyip hamile olanlar. Bizimki de umut işte 😔
Aynen bak ben hep erken gebelik kullandım hiç kuruma çizgisi görmedim ama kaset kullanmadıgım için bilemiyorum 🌸 yarın hemen ilk idrarla tekrarla bence ama ilk 10dk içinde bak fotografını çek inşaAllah vardır güzel haberlerle yazarsın inşaAllah buraya 😍

Aynen bak ben hep erken gebelik kullandım hiç kuruma çizgisi görmedim ama kaset kullanmadıgım için bilemiyorum 🌸 yarın hemen ilk idrarla tekrarla bence ama ilk 10dk içinde bak fotografını çek inşaAllah vardır güzel haberlerle yazarsın inşaAllah buraya 😍
Erken gebelik testimin ilk 5 dakikasında silik çizgiyi gördüm ama sonrakiler de 2 negatifi gördüm, kaset testin 1.si 2-3 saat sonra oluşmuştu, 2.sini bilmiyorum günler sonra gördüm. Daha öncesinde yaptığım kaset testlerde hiç böyle yaşamadım günlerce öyle beklerdi. Bişeyi çok isteyimce her detaya takılıyoruz Rabbim hayırlısı nasip etsin 🙏🏼

İnşallah canım. Hani şöyle bu ay bel ağrısı, basen ağrısı karnımda sürekli guruldama oldu,rahim bölgemde sızı,akıntı hiç kesilmedi belim sırtım sürekli ağrıdı.ara sıra ağzımda acı bir tat. Psikolojik belki bilmiyorum. Regl olsam sildirip Mayıs ayı topiğine de geçemiyorum 😅neyse biraz daha bekleyeyim.

Ya şimdi hızlıca eski mesajlarına baktım ilk yaptığın test pozitif çıkmış beta 5çıkmış sonraki testler negatif çıkmış aklıma gelen tek şey kimyasal ama bu da hiç üzücü bişey değil bu senin hamile kalabildiğini eşinde ve sende hiçbir sorun olmadığını sağlıklı olduğunuzu gösteriyor ♥️♥️
Ama tabiki duamız son ana kadar pozitif gelmesi inşaAllah♥️

İnşallah canım. Hani şöyle bu ay bel ağrısı, basen ağrısı karnımda sürekli guruldama oldu,rahim bölgemde sızı,akıntı hiç kesilmedi belim sırtım sürekli ağrıdı.ara sıra ağzımda acı bir tat. Psikolojik belki bilmiyorum. Regl olsam sildirip Mayıs ayı topiğine de geçemiyorum 😅neyse biraz daha bekleyeyim.
Yok kız daha dur regl gelmemişş aynen dahaa burdasın inşaAllah😍 inşaAllah geç döllendirmedir bir arkadaşım öyle oldu bata kadar negatifti ama sonra sağlıkla da kucağına aldı valla😇

Ya şimdi hızlıca eski mesajlarına baktım ilk yaptığın test pozitif çıkmış beta 5çıkmış sonraki testler negatif çıkmış aklıma gelen tek şey kimyasal ama bu da hiç üzücü bişey değil bu senin hamile kalabildiğini eşinde ve sende hiçbir sorun olmadığını sağlıklı olduğunuzu gösteriyor ♥️♥️
Ama tabiki duamız son ana kadar pozitif gelmesi inşaAllah♥️
5 değilmiş 5’ten küçükmüş buda negatif demekmiş yanlış bilgi vermişler telefonda gidince öğrendim 🤷🏻‍♀️ Herşey gönlümüzce olsun 🙏🏼

5 değilmiş 5’ten küçükmüş buda negatif demekmiş yanlış bilgi vermişler telefonda gidince öğrendim 🤷🏻‍♀️ Herşey gönlümüzce olsun 🙏🏼
Ha anladım canım ☹️☹️ ozaman regli bekle inşaAllah geç döllenmedir kırmızılar gelene kadar hala umut var 🤲 başta pozitif sonra negatif olsaydı direkt kimyasaldı da baştan beri negatifse geç döllenme ihtimali her zaman vardır inşaAllah gönlünüze göre olsun♥️

Yok kız daha dur regl gelmemişş aynen dahaa burdasın inşaAllah😍 inşaAllah geç döllendirmedir bir arkadaşım öyle oldu bata kadar negatifti ama sonra sağlıkla da kucağına aldı valla😇
İnşallah 😍 Evet çok duydum bende öyle olanları. Neyse bekleyelim görelim. Reglim en fazla 33 gün sonra olduğu zaman oldu. Son iki aydır döngüm 26 günde bir. Bugün 29 günüm. Bakalım 😇

Arkadaşlar bat 19 nisan. Işığı kısıp çektim bunu ama 1 saat beklemiş hali testin. İnternetten en ucuz diye bunu aldım prodoctor diye bir markanın erken testi. Bence negatif.
Ama regl olana kadar oyalanıyoruz işte.

Eki Görüntüle 3047746
Gebelik olduğunda ilk 5 dakikada çıkıyor varmıydı o zaman biseyler

X