Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar 😍 hepinizi uzaktan okudum buay sessizcee. Batım bugündü cuma günü erken gebelik testinde gözle görülür çizgi çıktı cumartesi kan verdim 101 çıktı pazartesi 246 çıktı çok şükür artış oldu haftaya çarşamba gel dedi doktor. Gerçekten bu çok bereketli bir ay oldu 😍😍 Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin hamilelerde sağlıkla kucaklarına alsın inşaAllah🤲🤲
Sizi tebrik ederim.Hayırlı olsun🌸Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 🙏🏻

Son adet tarihin ne canım dün kan kaç çıktı bendede doğum tarihi 18 Aralık yakınız sanki
SAT 14 mart canım 28 mart yumurtlama 29 martta çatlama 9 nisan cumartesi beta 101 çıktı 11nisan pazartesi 246 çıktı haftaya gel kese görelim dedi 🌸 aynen yakınız 1 gün var aramızda 😇

Merhabalar😊 Dün Bat günümdü ve halen regl olmadım. Geçen de yazmıştım ovülasyon testlerim bata yakın dün de dahil 3 gün üst üste pik çıktı.2 gün önce Hastane yakın diye kan verdim 0,200 çıktı 😅

Arkadaşlar bat 19 nisan. Işığı kısıp çektim bunu ama 1 saat beklemiş hali testin. İnternetten en ucuz diye bunu aldım prodoctor diye bir markanın erken testi. Bence negatif.
Ama regl olana kadar oyalanıyoruz işte.

6C15607D-BAB7-4420-AE63-09263A6AD3CD.jpeg

Arkadaşlar bat 19 nisan. Işığı kısıp çektim bunu ama 1 saat beklemiş hali testin. İnternetten en ucuz diye bunu aldım prodoctor diye bir markanın erken testi. Bence negatif.

Eki Görüntüle 3047746
çizgiyi görüyorum ama 1 saat bekleyince nasıl olur bi bilgim yok :) ilk idrarla 2 güne tekrar verirsen daha net olur canım inşallah güzel haberler alırsın 😊

Eki Görüntüle 3047746
Bende bu testen denedim 2 gün önce bariz negatifti ve kuruma çizgisi bile oluşmadı bence var bebiş 2 gün sonra tekrar tekrarla testi 🥰

Kızlar merhabalar, ben bir kaç defa yazmıştım buraya hatırlayan var mıdır bilmiyorum. Reglime 8 gün kala ilk baştaki silik çizgiyi gördüm. Sonrasın da kan testi verdim değerim 5’ten küçükmüş sonradan öğrendim. Gebelik testlerini tekrarladım kan testi tekrar yaptım negatifti. Cumartesi günü silik kaset testin ilk 10 dakikası çıkmamıştı akşam baktığımda silik buğulu bir kırmızı çizgi vardı erken gebelik testim de tek çizgiydi, dikkate almadım pazar günü elimde kaset test vardı yaptım tek çizgiydi 5 dakika içinde bende artık kaldırım hepsini kenara attım. Bugün çöpe atmak için baktığımda kaset testimde kırmızı çizgi belirmiş. Bu buharlaşmayla ya da beklemeyle olabilecek bişey mi? Bat yarın ama negatif görmek istemediğim için test yaptırmak istemiyorum fikri olan var mı?

Eklentiler

• 19CED634-6CE6-4846-8C25-18354AD92648.jpeg
    19CED634-6CE6-4846-8C25-18354AD92648.jpeg
    188,6 KB · Görüntüleme: 93

Eki Görüntüle 3047746
Ben 1saat beklemiş çok gördüm ikinci çizgi çıkmamıştı hiç bence var gibi yarın ilk idrarla bidaha yap emin olalım ilk 10dkdaki halini at bize😍

X