Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba uygulamaya göre 3 nisandı ama ben 4 te olabileceğini düşünüyorum.benim evde testim silikte olsa pozitif çıkmıştı zaten değerim de çok düşük varsa bi test yap istersen. İnşallah 😍 inşallah senin de sonucun pozitif çıkar
Oo erken yumurtlamışsın canım bata ozaman üç dört gün civarı var demekki inşaAllah güzelce artar dört günde de güzel katlar merak etme 😍

Eklentiler

• IMG20220414110752.jpg
    IMG20220414110752.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 66
Bugünkü tetsim ama ikinci idrar
Canım galiba adetine bir hafta var değil mi kaset test için çok erken daha 2gün sonra erken gebeliklerden yaparsan çıkar 🌸 ama yine kesin sonuç değil tabiki negatif gelip bata 1gün kala 2gün kala da pozitife dönebilir çünkü çok yorum okudum böyle🌸

Canım galiba adetine bir hafta var değil mi kaset test için çok erken daha 2gün sonra erken gebeliklerden yaparsan çıkar 🌸 ama yine kesin sonuç değil tabiki negatif gelip bata 1gün kala 2gün kala da pozitife dönebilir çünkü çok yorum okudum böyle🌸
Tm altı gün var bugün evet çok çok silik dunkunden daha silik çıplak gözle zor görünüyor bugünküde artık birakiyorm zatn yapamayacağım test filan da

Yapacak birşey yok erken gebelik al diyorlar yine ama artık almaayacgim birşey
Bence daha iyi erken gebelik ama onun için de garanti olması için 2gün gene bekle yine internette buarada çok uygun ben oradan alıyorum tanesi 8e geliyo prodoctor hem de bende hiç yalancı çizgi oluşturmadı tertemiz gördüm yani hep güvenebilirsin tabi ilk 10dk içindeki sonuç önemli

kızlar ovu testim bugun silik çıktı çatlamış oluyor sanırım değil mi. peki çatladığı günü değerlendirmek mi daha önemli pik gününü mü

Tamam tesekkur ederim. 12si ve 13u pikti bugun silik. 12yi degerlendirdim ama dunu es gectim malesef. Bu sansimi biraz dusurur sanirim degil mi

Eklentiler

• 20220414_114814.jpg
    20220414_114814.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 77
Bence daha iyi erken gebelik ama onun için de garanti olması için 2gün gene bekle yine internette buarada çok uygun ben oradan alıyorum tanesi 8e geliyo prodoctor hem de bende hiç yalancı çizgi oluşturmadı tertemiz gördüm yani hep güvenebilirsin tabi ilk 10dk içindeki sonuç önemli
Dün yapmistim o markadan

Tamam tesekkur ederim. 12si ve 13u pikti bugun silik. 12yi degerlendirdim ama dunu es gectim malesef. Bu sansimi biraz dusurur sanirim degil mi
Dün yapmaman daha iyi araya gün koymak gerçekten önemli bence spermler çok iyi bile olsa üstüste ilişkilerde bir zaman sonra çıkan şey çoğu zaman boş vücut sıvısıymış yani bigün boş geçirmek her zaman iyiymiş inşaAllah vesile olur tutar bugünü değerlendirin ❤️

X