Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merak etme ben de 31 yaşındayım. Kime neymiş birine çocuğumuzun olup olmadığını açıklamak zorunda değiliz.
Belli bir topluluk ortamında yetişmiş insanlarda bu tarz beklentiler söylentiler oluyor önüne geçemiyosun aslında bakacak olan biziz ama derdi onlara düşmüş birgün yakın birini kiricam diye korkuyorum

Kızlar bugün rahim filmi çektirdim doktor 6 gün ilişki yasak dedi çok fazla radyasyon aldın gebelik oluşursa riskli dedi yani yumrtlamayı kaçırıyorum bu aydan ümidi kestim

Kızlar bugün rahim filmi çektirdim doktor 6 gün ilişki yasak dedi çok fazla radyasyon aldın gebelik oluşursa riskli dedi yani yumrtlamayı kaçırıyorum bu aydan ümidi kestim
Eneee rahim filminde ilişki yasağı oluyormuymus Geçmiş olsun kuzum nasıldı peki ağrın oldu mu

Eneee rahim filminde ilişki yasağı oluyormuymus Geçmiş olsun kuzum nasıldı peki ağrın oldu mu
Oluyomuş kuzum özellikle sordum bugün yumurtlama ağrım ve akıntım var değerlendireyim diye sordum sakın dedi. Sağol canım benim sadece spektrum takarken ağrı yaşadım bide işlem bittikten sonra temizliyorum dedi batikonla
bişeyler yaptı neler oldu orda bilmiyorum o zaman acıdı ama kesinlikle öyle narkoz almaya falan gerek olmayan bi işlem antibiyotik yazdı aldım şuanda biraz ağrım var hafif hafif

Tıkanıklık yok o zaman temiz herşey Bazılarına ilişkiyi yasaklamamislar o yüzden şaşırdım radyasyon yumurta kalitesini mi bozuyor acaba bunu da öğrenmem iyi oldu ben dikkat etmezdim

Tıkanıklık yok o zaman temiz herşey Bazılarına ilişkiyi yasaklamamislar o yüzden şaşırdım radyasyon yumurta kalitesini mi bozuyor acaba bunu da öğrenmem iyi oldu ben dikkat etmezdim
Tıkanıklık vardı kuzum ya sol tıkalıydı sağda zor geçti ama çok kolay açıldı çeken radyolog en kısa zamanda hamilesin dedi nasıl içim rahatladı anlatamam

Tıkanıklık vardı kuzum ya sol tıkalıydı sağda zor geçti ama çok kolay açıldı çeken radyolog en kısa zamanda hamilesin dedi nasıl içim rahatladı anlatamam
Yaaa ona rağmen acı hissetmemen güzel banada cesaret oldu ayyyy nasill sevindimmmm ne güzel söylemiş öyle

Yaaa ona rağmen acı hissetmemen güzel banada cesaret oldu ayyyy nasill sevindimmmm ne güzel söylemiş öyle
Hiç korkma kuzum korkulacak bişey değil bizimki sebepsizdi zaten eşimdede bendede bi problem yoktu şimdi nedeni anlaşıldı en azından çözümde bulundu içim rahatladı keşke önceden bilseydimde çektirseydim diyorum tabi ama nasip sende hiç geciktirme bi problem yoksa bile için rahat eder en azından bişey olmadıgını bilirsin

Bu ay geç kaldım çektirmek için yoksa yaptiracaktim artık yine olmazsa önümüzdeki ay ama ağrılı bişey olmamasına sevindim korkuyordum

Bu ay geç kaldım çektirmek için yoksa yaptiracaktim artık yine olmazsa önümüzdeki ay ama ağrılı bişey olmamasına sevindim korkuyordum
Hiç korkma önümüzdeki ay adetken randevu al adetin bittikten sonrada ilişki yaşamamış olman gerekiyo sadece

Hiç korkma önümüzdeki ay adetken randevu al adetin bittikten sonrada ilişki yaşamamış olman gerekiyo sadece
Evet söylemişlerdi o zaman anestezili yaptırmayayim boş yere 400 TL ekstra vermeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…