Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay yok kızlar denemedim başka modum çok düşüyo yaptıkça adet de olmadım bekliycem bakalım geç olurum ama olurum gibi hissediyorum.
umudunu yitirme canım hep güzel düşün güzel olsun zor ama iyi düşünmek bile insanı bir anda iyileştiryor kapılar ardına kadar açılıyor. lütfen sende umudunu yitirme

Yarın yumurtlamanın 9. Günü bi erken gebelik testi daha denesem mi ya bişeyler çıkar mı acaba kızlar

Kızlar helppp :) Adetime 9-10 gün var bir kasık ağrısıdır gidiyor, idrar yaparken sağ taraf resmen yukarı çekti. Ne zaman belli olur ne zaman test yapmalı sizceee?

bence bekle canım sonuçta varsa seninledir zaten okdar bekledik bir kaç günden ne çıkar
Ben yapı olarak çok sabırsızım ya aslında 3 yıl oldu alışmam da lazım ama alışamıyorum yani çokta olacağından değil çünkü hiç hamile kalamadım kimyasal falan bile olmadı adet belirtilerimde var ama negatifse de bir an önce öğrenmek istiyorum

yok yaaa ne gelen var ne giden regl bekliyorum yarın olması lazım sizde ne var ne yok?? tahliller verildi, hazırlıklar başladı mı canım
İnşallah olmaz yarın hiç bir şeye gerek kalmadan oluverir canım test yapmadın mı yapmışsındır sen mutlaka tahlilleri verdik sadece eşimin sperm kaldı onuda cumartesi verecek biz sürpriz bir kararla kayseride yaptırmaya karar verdik Gökalp Öner diye bir doktor var bir kaç kişi aynanda onu tavsiye etti bende biraz araştırınca cok kanım ısındı ay sonu uçuyorum kayseriye nasipse randevum aldım

Erken olduğunun farkındayım bende ama insan duramiyor işte bide kaset test yaptım inşallah hepimiz güzel sonuclar alalım
Haklısın valla duramıyoruzki hele belirtiler masallah her ay sorsanız gebeyiz gebeden cok belirtiler yaşarız beynimizi dinleriz test yaparız negatif cıksa geç döllendi deriz kırmızıyı görünce de aglarız her ay ki düzen böyle en azından benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…