Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar helppp :) Adetime 9-10 gün var bir kasık ağrısıdır gidiyor, idrar yaparken sağ taraf resmen yukarı çekti. Ne zaman belli olur ne zaman test yapmalı sizceee?
10 gün sonra yapman lazım yumurtlamanın uzerinden 4 gün geçmiş anladığım kadarıyla 😊 6.nci günden itibaren belirti vermeye başlıyor

Haklısın valla duramıyoruzki hele belirtiler masallah her ay sorsanız gebeyiz 😂😂😂 gebeden cok belirtiler yaşarız beynimizi dinleriz test yaparız negatif cıksa geç döllendi deriz kırmızıyı görünce de aglarız her ay ki düzen böyle en azından benim için 😬😬🤓🤓🤪
Kasımdan beri ben :)))

İnşallah olmaz yarın hiç bir şeye gerek kalmadan oluverir canım test yapmadın mı yapmışsındır sen mutlaka 😃 tahlilleri verdik sadece eşimin sperm kaldı onuda cumartesi verecek 😍 biz sürpriz bir kararla kayseride yaptırmaya karar verdik Gökalp Öner diye bir doktor var bir kaç kişi aynanda onu tavsiye etti bende biraz araştırınca cok kanım ısındı ay sonu uçuyorum kayseriye nasipse randevum aldım ❤️
Aaa ben şok 😄 istanbuldaydın di mi? İstanbuldan kayseriye git gel mi yapacaksınız? Olur nolcak ki.. benim bir arkadaşım amerikadan geldi istanbulda yaptırdı birisi de isviçreden geldi.. seninki çooook daha yakın 😄🤗

Ben yapı olarak çok sabırsızım ya aslında 3 yıl oldu alışmam da lazım ama alışamıyorum yani çokta olacağından değil çünkü hiç hamile kalamadım kimyasal falan bile olmadı adet belirtilerimde var ama negatifse de bir an önce öğrenmek istiyorum 🤣
bende senden geri sayılmam sabırsızlık konusunda ama bu süreçler bana her defasında yeni birşeyler öğretiyor 💭sıkma canını doktorlar imkansız demediği sürece hep bir çare hep bir ümit vardır ki en büyük çare rabbimdir nice olmazlardan neler oldu bu da olur hiç bir zaman ümidini kaybetme 🍀🤲

bende senden geri sayılmam sabırsızlık konusunda ama bu süreçler bana her defasında yeni birşeyler öğretiyor 💭sıkma canını doktorlar imkansız demediği sürece hep bir çare hep bir ümit vardır ki en büyük çare rabbimdir nice olmazlardan neler oldu bu da olur hiç bir zaman ümidini kaybetme 🍀🤲
Çok haklısınız dayanabilrsem yapmamaya çalışacağım ama bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻🤗

Ayy ben bat 8 belirti var gibi yok gibi test yaparsam negatif görmekten korkuyorum 😔🙈
Elinde test varsa yarın yap bence cıkar artık ama yoksa bir gün daha bekle bat tarihin ztn canım inan o kadar zor ki hayal kırıklıgı maalesef 9 aydır bende hep yasıyorum ama bu ay daha gerçekçiyim daha kafam rahat takmıyorum yani sende ole yap

Elinde test varsa yarın yap bence cıkar artık ama yoksa bir gün daha bekle bat tarihin ztn canım inan o kadar zor ki hayal kırıklıgı maalesef 9 aydır bende hep yasıyorum ama bu ay daha gerçekçiyim daha kafam rahat takmıyorum yani sende ole yap
Normal kaset test var yine de yapsam mı ki :/ bu ay bir yıl oldu :KK43: bir Yıldır o güzel haberi bekliyoruz inşallah en Kısa zamanda siz de biz de güzel haber alırız :)

Kızlar 29 martta beta hcg 52 çıkmıştı bugün yani 6 nisanda 4166 çıkmış normalden fazla artmış 2 kat hak getire. Bu normal mi sıkıntı yoktur demi neden bu kadar yükselmiş

Kızlar 29 martta beta hcg 52 çıkmıştı bugün yani 6 nisanda 4166 çıkmış normalden fazla artmış 2 kat hak getire. Bu normal mi sıkıntı yoktur demi neden bu kadar yükselmiş
yarın düzenli gittiğin bir Dr varsa muayene git kuzum bende pek bilmiyorum ama Dr kontrolu hamile kaldığımız andan itibaren şart

Ben yapı olarak çok sabırsızım ya aslında 3 yıl oldu alışmam da lazım ama alışamıyorum yani çokta olacağından değil çünkü hiç hamile kalamadım kimyasal falan bile olmadı adet belirtilerimde var ama negatifse de bir an önce öğrenmek istiyorum 🤣
Bende 1.5 yıldır istiyorum ama yok ne gelen var ne giden rahim filmi cektirdim ondanda sorun yok hormonlar iyi yumurtam catliyor düzenli adet oluyorum gecen doktordaydim yine böyle seylerle cok karşılaşıyoruz son zamanlarda hic bir sorun yok gebelik oluşmuyor diye ki en büyük etken stres bence stres yapmamali yada o dusunceyle yataga girilmemeli bezen birseyleri oluruna birakmak gerek

X