Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk 3 ay sabah akşam almıştım sonra 6 ay ara verdim o 3 ayda düzensiz olan adet dongüm 29 günde bir olmuştu..Bu ayda günde sadece 1 defa içtim 1 su bardağı aktarci öyle yazmıştı
bende sabah akşam içiyorum kuzum ama tecrübelerine dayanıp birşey daha sorayım aç karnına mı tok karnına mı içiyordun ben aç karnına içiyorum biraz migde bulantısı yaptı ama sonra alıştım hedef güzel olunca

Merhaba bende burada yeniyim, 7 aydın deniyoruz uğurlu gelsin insallah bat 26 nisan

Ne zaman çatladılar canım bu ay ins pozitifleri de görürsün canım

Kızlar şu an doktordayım gören olur umarım hsg anestezili mi anestesiz mi önerirsiniz çok acıyor mu çektirmiş olanlar

Kızlar şu an doktordayım gören olur umarım hsg anestezili mi anestesiz mi önerirsiniz çok acıyor mu çektirmiş olanlar
Canım ben anestezisiz çektirdim spekulum takılırken acı çektim sadece oda 3 dk falan sürdü ama acı eşiğine göre değişir bence

Çektirmedim ama bir tanıdığım aparat takılırken acı hissediyorsun oda çabuk geçiyor dayanılmayacak bir acı değil anestezisiz çektir demişti

Kızlar çok heyecanlı birazda gerginim bir dış gebelik geçmişim var üzerinden 9 ay geçti ve bu ay ilk kez deniyoruz günler geçmiyor sanki Ramazan ın bereketi hepimizin yüzünü güldürür inşallah

Canım ben anestezisiz çektirdim spekulum takılırken acı çektim sadece oda 3 dk falan sürdü ama acı eşiğine göre değişir bence
Çektirmedim ama bir tanıdığım aparat takılırken acı hissediyorsun oda çabuk geçiyor dayanılmayacak bir acı değil anestezisiz çektir demişti
Teşekkür ederim kızlar

Kızlar çok heyecanlı birazda gerginim bir dış gebelik geçmişim var üzerinden 9 ay geçti ve bu ay ilk kez deniyoruz günler geçmiyor sanki Ramazan ın bereketi hepimizin yüzünü güldürür inşallah
Amin Canım benim inşallah hepimiz çok güzel haberler alalım

Kızlar resmi cekeli 2-3 dk oldu hafif bı çizgi varmı benmi öyle görüyorum acaba adetimede çatlatma tedavisi olduğum için doktor gittigimde catlamisti bugün 12. Gün
Ben gördüm kaset gibi olan testte canım ama çatlatma tedavisi ile ilgili bir bilgim olmadığı için ona bir şey diyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…