Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende sabah akşam içiyorum kuzum ama tecrübelerine dayanıp birşey daha sorayım aç karnına mı tok karnına mı içiyordun ben aç karnına içiyorum biraz migde bulantısı yaptı ama sonra alıştım hedef güzel olunca 😋
Tok karnına içtim midem bulaniyordu aç karnına tansiyonumu düşürmustu 😁

39E3DA76-D263-49E2-96C2-044D12686816.jpeg Slm kızlar ; reglime 3 gün kala ovulasyonum koyulaşmaya başladı ? Gebelik belirtisi olabilir mi 🙄🤔 cuma gününe kadar test yapmıcam da bekliyorum öle 😞

Merhaba ben dün test yapmıştım çatlatma iğnemin 11. günüydü ikinci çizgi silik çıkmıştı bugün yaptım sadece tek çizgi sanırım iğnenin etkisi geçti artık. İki gündür göğüslerimde baya ağrı var. Sizce Bi daha ki testi ne zaman yapmalıyım

Merhaba ben dün test yapmıştım çatlatma iğnemin 11. günüydü ikinci çizgi silik çıkmıştı bugün yaptım sadece tek çizgi sanırım iğnenin etkisi geçti artık. İki gündür göğüslerimde baya ağrı var. Sizce Bi daha ki testi ne zaman yapmalıyım
Sen ayın kaçında iğne oldun

Adetin 1 gün geçince yap kuzum 15.nci gün net öğreniyorsun

Kızlar Çatlamış mı yumurta çatlamamış mı anlayamadım 🤷🏻‍♀️ Birisi ilk yapınca çekildi diğeri 5-10 dk sonra çekildi

Eklentiler

• 6987E121-7192-46A6-BEB1-6F3FDF4D890A.jpeg
    6987E121-7192-46A6-BEB1-6F3FDF4D890A.jpeg
    115,8 KB · Görüntüleme: 74
  • 2726BD7D-A28D-49C1-A55A-458D047A40AA.jpeg
    2726BD7D-A28D-49C1-A55A-458D047A40AA.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 73
Cok fazla surmez tahminimce aslinda burda her hangi bi rahatsizliktan ayirt etmek icin miktar koku yapi onemli. Normal akintinizla karisik geliyosa ve kokuda bi problem yoksa cok onemsemeyin insallah bi sorun olusturmaz. Bunun disinda kotu koku varsa akinti degilde lekelenme gibi geliyosa camur kivamindaysa baska sebeplerde olabilir. Mesela tahmininizden erken yumurtlamis olabilirsiniz adetiniz sokulmeye baslamis olabilir. Koku problemi varsa bakteri veya enfeksiyon olabilir. Hic bir sorun yok akintiyla karisik lekelenme varsa yumurta catladiktan sonra hafif kanamalarda olabilir. Yani ihtimal cok ama rahatsiz ediyosa sizi bi jinekologa gorunun derim. Adet disi ara kanamalarin bircok sebebi olabiliyo
Canim arkadaşın biri gebelik testi yapmamı söyledi bugün daha demin yaptım ama ilk idrar değil bu şekilde bakar misnz

Eklentiler

• IMG20220405150526.jpg
    IMG20220405150526.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 65
Ben sanki görür gibi oldum ama yarın ilk idrarla denersen daha iyi anlaşılabilir kuzum bata ne kadar var
Canm beta daha çok var bnm durum karışık 21 Mart'ta adet oldum 27 sinde bitti 2 gündür açık kahverengi akıntı oldu minik kırmızı parçalar halinde acaba catlamami dedim arkadaş test yap dedi yaptım ilk dk bu cikti birşey anlamadım yani

X