Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese Merhaba; öncelikle hamile olan arkadaşlarımı tebrik ederim, kısaca başımdan geçenleri size anlatmak istiyorum ben şubat ayında dış gebelik ameliyatı oldum ve sağ tüpüm alındı ama aynı zamanda sol yumurtalığımdaki kistimi de almışlar, uyandığımda öğrendim....
Doktor koruma süresini 2 adet süresi demişti 2.adetimde 1 nisan itibari ile bitti yani denemelere başlayabilirim bat 25 nisan
beni de ekleyebilir misiniz? ovulasyonla yumurtlamayı takip edeceğim ama tabi hamile kalabiilmem için sol dan yumurtlamam gerekiyor bakalım Allah nasip ederse olur...
Tabiki ekleriz Hoşgeldin canım benim inşallah güzel haberler alırsın 🤲🌸😊

Geçtiğimiz 6 içinde 3 ay Letu kullanmıştım oda yumurta takibi için aşılamaya hazirlayacakti sonra bıraktım 3 aydır bişey almıyorum bu ay hayıt otu suyunu kullandım 15 gün o kadar
bi ara ben de içmiştim hayıt suyu, evde kalan var. şimdi senden okuyunca aklıma geldi yine başlayayım. bugün adetimin 3.günü. böyle şeylere başlamanın tam zamanı. belki vesile olur:)

D4B55A49-B5B5-4046-80E9-88DE8DDC4E77.jpeg

Kızlar 25 Marta iğne oldum bu testi de 2 bardak su içip öyle yaptım 2. İdrar ile ama sanırım daha erken değil mi çıkması için

Cok fazla surmez tahminimce aslinda burda her hangi bi rahatsizliktan ayirt etmek icin miktar koku yapi onemli. Normal akintinizla karisik geliyosa ve kokuda bi problem yoksa cok onemsemeyin insallah bi sorun olusturmaz. Bunun disinda kotu koku varsa akinti degilde lekelenme gibi geliyosa camur kivamindaysa baska sebeplerde olabilir. Mesela tahmininizden erken yumurtlamis olabilirsiniz adetiniz sokulmeye baslamis olabilir. Koku problemi varsa bakteri veya enfeksiyon olabilir. Hic bir sorun yok akintiyla karisik lekelenme varsa yumurta catladiktan sonra hafif kanamalarda olabilir. Yani ihtimal cok ama rahatsiz ediyosa sizi bi jinekologa gorunun derim. Adet disi ara kanamalarin bircok sebebi olabiliyo
Yok kuzum kanama değil çok hafif olmaya başladı açık kahverengi içindedir kahve rengi parçacıklar geldi onlarda sunuyor büyük ihtimal çatlama olmustr ondandır

Aynen öyle valla ben o yüzden tövbe ettim kür kullanmayacam diye ☺️☺️ bugün dr mfk nın folik asitini sipariş verdim ama o sayılmaz herhalde 🤣
Ahahah aynıyız resmen bende mfk man mfk women sipariş verdim geçen gün daha ses yok ne zaman gelir kim bilir

bi ara ben de içmiştim hayıt suyu, evde kalan var. şimdi senden okuyunca aklıma geldi yine başlayayım. bugün adetimin 3.günü. böyle şeylere başlamanın tam zamanı. belki vesile olur:)
Evet bende 3.ncu günu alıp içmeye başlamıştım 😊

Canım çatlatma iğnesinin daha 11. Günü sanırım yanlış hesaplamadıysam onun etkisi de olabilir yarın tekrar deneyip öyle bak istersen inşallah hamişsindir 🙏🏻☺️
Evet canım 11 gün iğneyi saymazsak belki de hala etkisi sürüyor cumartesi 14. Gğn bir de o zaman yapacağım beni biraz umutlandıran fazla koyu çıkması oldu iğneyi yaparken de birazını döktüm biraz içinde kaldı ürün

Evet canım 11 gün iğneyi saymazsak belki de hala etkisi sürüyor cumartesi 14. Gğn bir de o zaman yapacağım beni biraz umutlandıran fazla koyu çıkması oldu iğneyi yaparken de birazını döktüm biraz içinde kaldı ürün
Yarın sabah da bakabilirsin canım ya da perşembe günü eğer koyulaşırsa gebesindir silikleşirse iğnedir. ☺️

Günaydın kızlar sol kasığımda batmalar var ve peçetede açık pembe mukuslu az miktar bir şeyler gördüm, sabahları kamyon çarpmış gibi uyanıyorum hayırdır inşallah 🙏🏻 bat’a 7 gün kaldı zaman geçmek bilmiyor :KK37:

X