Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar resmi cekeli 2-3 dk oldu hafif bı çizgi varmı benmi öyle görüyorum acaba adetimede çatlatma tedavisi olduğum için doktor gittigimde catlamisti bugün 12. Gün

Eklentiler

• IMG20220405113732.jpg
    IMG20220405113732.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG20220405113405.jpg
    IMG20220405113405.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar reglime daha 6 /7 gün var ama benim bugün kasıklarım çekiyor sanki regl olacak gibiyim. Hiç erken olmazdım. Önceki gebelikte de belirtim yoktu. Bu sefer böyle birşey var bi de göğüslerim genelde regle az kala hassaslaşırdı bu sefer şu anda hassas. Ya erken regl olcam ya hamileyim. 🥲
Bu arada dün erken gebelik testi yaptım negatif. 😔
2 gün sonra kan versem çıkar mı ?
İnşallah tutunmaya çalışıyordur canım regli beklesen daha iyi ama kanda da çıkabilir tabi 😍

Kızlar resmi cekeli 2-3 dk oldu hafif bı çizgi varmı benmi öyle görüyorum acaba adetimede çatlatma tedavisi olduğum için doktor gittigimde catlamisti bugün 12. Gün
Canım bi çizgi var ben görüyorum hadi hayırlısı olsun inşallah yarın birdaha yap belki çok yenidir 😍😍

Günaydın kızlar sol kasığımda batmalar var ve peçetede açık pembe mukuslu az miktar bir şeyler gördüm, sabahları kamyon çarpmış gibi uyanıyorum hayırdır inşallah 🙏🏻 bat’a 7 gün kaldı zaman geçmek bilmiyor :KK37:
Hayırdır valla kuzum belirtilere benziyor inşallah geliyordur bebiş 😍

Herkese Merhaba; öncelikle hamile olan arkadaşlarımı tebrik ederim, kısaca başımdan geçenleri size anlatmak istiyorum ben şubat ayında dış gebelik ameliyatı oldum ve sağ tüpüm alındı ama aynı zamanda sol yumurtalığımdaki kistimi de almışlar, uyandığımda öğrendim....
Doktor koruma süresini 2 adet süresi demişti 2.adetimde 1 nisan itibari ile bitti yani denemelere başlayabilirim bat 25 nisan
beni de ekleyebilir misiniz? ovulasyonla yumurtlamayı takip edeceğim ama tabi hamile kalabiilmem için sol dan yumurtlamam gerekiyor bakalım Allah nasip ederse olur...
Bir gebenin günlüğü diye bi YouTube sayfası var orada yumurtlama nasajı var onu yap canım sol yumurtalığına inşallah faydasını görürsün

Bu kadar olur şaka gibi benimde 16 sı normal de 🤣🤣🤣🤣 ama büyük ihtimal erken gelecek bu ay çünkü yumurtlama erken oldu belirtiler de erken başladı 🤣🤣
Ya ahahahahaha şaka gibi resmen 😂😂😂😂
Bende kafamda pas geçtim benimde tam tersi yumurtalarım 15 mm de kalmış hala gelişmedi çatlamayı da görmedm normalde aslında yumurtlamamızın bitmiş olması lazımdı

Ya ahahahahaha şaka gibi resmen 😂😂😂😂
Bende kafamda pas geçtim benimde tam tersi yumurtalarım 15 mm de kalmış hala gelişmedi çatlamayı da görmedm normalde aslında yumurtlamamızın bitmiş olması lazımdı
Evet normal de benim yumurtlama 1 Nisan da görünüyordu 29 unda muayeneye gittim doktor bugün yumurtan ya çatladı ya da çatlayacak demişti zaten akşamına ovulasyon testim silikleşti 2 gündür de adet belirtilerim başladı benim 10 gün önceden başlar 🤣🤣

Evet normal de benim yumurtlama 1 Nisan da görünüyordu 29 unda muayeneye gittim doktor bugün yumurtan ya çatladı ya da çatlayacak demişti zaten akşamına ovulasyon testim silikleşti 2 gündür de adet belirtilerim başladı benim 10 gün önceden başlar 🤣🤣
Kaç mm di canım yumurtan ay hayırlısı olsun ikimiz içinde bu ay

Bu arada, Topigi son Topigim deyip açmıştım bidaha topic açmicam çikicam gebelik guruplarından demiştim ama çıkamadım aralığa geçiş yapicaz mecbur 😁😁
Hayırlı olsun çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🥰 ee Aralık anneleri topiğini açmak da sana düşer artık 💃🏻 aç da gelelim 😂

Kaç mm di canım yumurtan ay hayırlısı olsun ikimiz içinde bu ay
Amin canım benim 🙏🏻 Onu söylemedi valla hatta bende tam pik olmamış gibi hissettim testlerden burda sormuştum yumurta olgunlaşmadan çatlamış olsa doktor söyler miydi diye söylerdi demişti arkadaşlar  birde benim bu ay ovülosyon testlerim çok dalgalı her gün aynı saat aynı şekilde yapıyorum bi koyu bi silik çıkıyor. Yumurtanın ve testlerin görüntüsünü atayım.

Eklentiler

• IMG20220405123526.jpg
    IMG20220405123526.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG20220404192003.jpg
    IMG20220404192003.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 53
X