Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu roll ‘un testleri çok iyi bnde ilk gebeliğimi öyle öğrenmiştim.. hmen belli ediyor ; test için herkese tawsiye ederim

Yazarım tabi sizce sabah mı vermeliyim kan yoksa günün her saati de alır mı sağlık ocakları bu konuda bilgim olmadığı için soruyorum ilk defa oluyor çünkü bu
Sağlık ocakları sabah 10 a kadar alıyor ama sonuç ertesi gün çıkıyor canım hastanede 3-4 saatte çıkıyor

Kızlar daha bata 8 gün var ama ben bugün kan vercem çünkü oruç tuttuğumda acaba bebek var mı acaba zararı olur mu diye düşünmekten 2 gündür vesvese ile oruç tutuyorum dua edin hamissin desinler

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Kızlar daha bata 8 gün var ama ben bugün kan vercem çünkü oruç tuttuğumda acaba bebek var mı acaba zararı olur mu diye düşünmekten 2 gündür vesvese ile oruç tutuyorum dua edin hamissin desinler
=Ben aç kaldı mı acaba diyorum. Bi de bende insülin direnci yüksek şeker ilacı alıyorum. Tutunca huzursuzum tutmayınca huzursuzum

Kanda çıkmayabilir çok erken gidiyorsun canım şüphen varsa tutma istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…