Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çarşamba bat günüm salı falan veririm diye düşünüyorum net olsun diye cuma verdim negatifti kan testim çünkü ama belirtilerim olunca dayanamayıp bugün test yaptım evde
Hayırlı olsun canım ; Allah kucağına almayı nasip etsin
Bende pazar (bu akşam) kan verdim.. ama bat cuma acaba benim de mi kan negatif çıkar ; sonradan netleşir

Prefertil diye bi test var ben de ondan almayı düşünüyorum üzerinde 6 gün öncesine kadar erken sonuç yazıyor ama bilemedim deneyen var mı ki
Mühim olan yumurtlama sonrası geçen gün evet 40 günde 1 regl olan için olabilir ama 26 gün için imkansız. Merakımdan 2 ayda 1465367 test yaptım tecrübe ile sabit yumurtlamadan sonra 11. Gün çıkıyor

Bat 10 Nisan mış çok erken görmüşsün hangi marka test ? Bir de ikiz olmasın
Valla dayanamadım erkende olsa yaptım ama baya koyu renk çıktı yanına hangi test olduğunu ekledim ikiz değildir diye düşünüyorum ya geçen ay adetimdede bir anormallik vardı zaten belki üstüne olsuysa diye düşünüyorum

Eklentiler

• 532FF89D-FC98-49F7-86E3-ACA2C7635FD7.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 51
  • 2894D2B3-8D46-4069-837A-CDA9526FE877.jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 55
Günaydın, benim bat 1 nisandı aynı gün öğlen test yaptım bu marka, bundan daha koyu çıktı hatta testim. Bugün doktora gidicem bende. Seninle aynı şeyi düşünmüşüz ya ikiz ya üstüne görme hayırlı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…