Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kızlar. benim bat 11 nisan.. ovülasyon testiyle yumurtlamayı takip ettim 27-28 inde çatlama oldu. 30 unda ilişki sonrası pembemsi kahvemsi tonlarda lekelenme oldu bir kaç saat sürdü. ve o günden beri belim çok ağrıyor. ilişki sırasında zorlanma vs olmadı. ertesi gün doktora gittim vajinal muayenede hiç bir sıkıntı görünmüyor dedi ama benim içimde bir huzursuzluk oluştu. böyle bir durum yaşayan var mı?

merhaba kızlar. benim bat 11 nisan.. ovülasyon testiyle yumurtlamayı takip ettim 27-28 inde çatlama oldu. 30 unda ilişki sonrası pembemsi kahvemsi tonlarda lekelenme oldu bir kaç saat sürdü. ve o günden beri belim çok ağrıyor. ilişki sırasında zorlanma vs olmadı. ertesi gün doktora gittim vajinal muayenede hiç bir sıkıntı görünmüyor dedi ama benim içimde bir huzursuzluk oluştu. böyle bir durum yaşayan var mı?
Catlamadan dolayı olabiliyor kuzum endişe edicek bı durum yok 😊

günaydın kızlar bu ay ovülosyon testine başladım ama pek anlamıyorum pik olmuşmudur yorumlarmısınız 🙏

Eklentiler

• 20220404_110146.jpg
    20220404_110146.jpg
    174,1 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar daha bata 8 gün var ama ben bugün kan vercem çünkü oruç tuttuğumda acaba bebek var mı acaba zararı olur mu diye düşünmekten 2 gündür vesvese ile oruç tutuyorum dua edin hamissin desinler😀😀
Bata 2 gün var benimde birgafta oldu gebe olfugumu öğrendiğini tiroid ilacı içiyorum ve basım vs dönüyor tutamiyorum oruç ama içim aynı rahat değil

Kızlar benim bu ay yumurtlama erken olmuştu sanırım adet de erken gelecek adet belirtilerim başladı göğüs ağrısı kasık ağrısı ve iştah açılması benim adetten 1 buçuk hafta önce başlar belirtilerim ☺️ bir an önce olsa da tedaviye başlasam 🙏🏻☺️

kızlar merhaba. Doktora gittim hamilelik planladığımız için sağlıklı görünüyorsun sıkıntı yok dedi. eger bu ay olmazsa regl olursan gel rahim duvarına bakalım kalınlık var mı yok mu diye. buna bakmak için alttan mı muayene ediliyor acaba biliyor musunuz

X