Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kese için önümüzdeki hafta değil obur hafta gidin
11-12 nisan gibi gitmeyi düşünüyorum.
Cumaya falan tekrar bir kan testi yaptırırım. Sabaha göre biraz daha sakinledim zaten inandım yani hamileliğime
Çok teşekkür ederim. Darısı isteyen herkesin başına inşallah. Aile içerisinde çok yayılacak bu sebeple biraz çekiniyorum da açıkçası. Çok yeni bi durum çünkü. Kendim iyice sindirdiğimde onlarla da paylaşırım inşallah.

5 bin değil sanırım 1500 yada 2000 de görüyorlar yinede gebe olan arkadaşlar bilir

Aynen canım biraz kan değerlerini falan takip ettir folik asite başlatırlar hemen istersen sağlık ocağına gidip gebe olduğunu bildir onlar bütün süreçte takipte yardımcı oluyorlar benimde ilk düşükle sonuçlandı… dikkat et bilinçli hamilelik en iyisi Bi sorun yaşanmadan hastaneye Erkenden kendini gidip yıpratma sağlık ocağı ilk zamanlarda yol gösteriyor

Evet öyle yapacağım. Zaten planlıyordum o yüzden değerlerimden düşük olanlar için takviye falan aldım yükselttim folik asit d vitamini falan kullanıyordum sağlık ocağındaki doktorum sağ olsun ilgilendi baya benimle. Çok teşekkür ederim inşallah sağlıklı bir süreç geçiririm, herkesin hamileliği öyle geçer

Canım değer normal. 4-5 gün sonra gidersen kese bile görürsün tahminen :)

Erken test alın garantili olsun Varsa çıkar yoksa çıkmaz her halükarda regl olunca da aynı duygu

Değerin gayet güzel ama doktorlar işte hepsi aynı şekilde konuşuyor onlarda kendilerince haklı sağlıklı gebelik demeleri için kanın 2 günde bir artması lazım takibinizi yapın zaten 5 güne keseyi görürsünüz

Anladım canım teşekkürler

Benimde aklıma o geldi ama böyle kötü koku veya kaşıntı rahatsiz edici değil
Bendede yoktu o zaten mantar belirtisi oluyor enfeksiyonda sarı akıntı oluyor bol su içmeye çalış geçer inşallah geçmezse doktora muhakkak görün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…