Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebek için her yol mübah şu aslanpençesini aldırayım ben bugün çalışmalarıda bi şekilde sürdürcez artık 🤣
Ajdkdkfk tabiside her yol mübah durmak yok yola devam inandık başaracaz 🤣arastirdin mi o mu düşüruyormus bende alayım olmazsa hayıt otu sürem bitti 😁

Henüz sonuçlarımi yarin göstericem doktoruma evet dogru yumurtlama günleri mi öğrensem daha rahat olucam gibi sanki yoksa bu türlü hep görev gibi yapiyoruz ve bu beni cok strese sokuyor 🥰 insllah hepimiz hamiş haberlerini alırız 🥰
Stres yok inandık başaracaz bu ay, keyfini sürerek ilerlicez 😁

Canim ben zaten bu ay hem dostinex kullandim hemde aslan pencesi çayi o yüzden prolaktin 0 larda 😂😂
Aslanpençesi düşürüyordu dimi yanlış hatirlamamisim bende içeyim gerçi yumurtlama donemimdeyim ben alana kadar olan olmuş olacak 😁

Ajdkdkfk tabiside her yol mübah durmak yok yola devam inandık başaracaz 🤣arastirdin mi o mu düşüruyormus bende alayım olmazsa hayıt otu sürem bitti 😁
Baktım canım ibrahim saraçoğlu öve öve bitirememiş prolaktinle ilgili bişey demiyo ama özellikle tsh ve lh hormonları düzenliyo diyo diğer hormonlar içinde iyiymiş deneyelim bakalım bizde denemediğimiz bişey kalmayacak bu gidişle 🤣🤣

Kızlar kandil gecesi evlat sahibi olmak isteyenler için dua edicez gelmek isteyen olursa linki bırakıyorum
Thread 'Evlat Sahibi Olmak İçin' Evlat Sahibi Olmak İçin

Baktım canım ibrahim saraçoğlu öve öve bitirememiş prolaktinle ilgili bişey demiyo ama özellikle tsh ve lh hormonları düzenliyo diyo diğer hormonlar içinde iyiymiş deneyelim bakalım bizde denemediğimiz bişey kalmayacak bu gidişle 🤣🤣
Ben bı ara 3 ay kullandım ama hayıt otuyla karıştırdım mix yapıp içtim Allah'tan bişey yapmadı 😁 Siz bana uymayın meğer aralarında en az 2 saat olması gerekiyormuş çok sonra öğrendim 🤣🤣

Eşimi aradım bende al diye bilmediğin şeyleri içiyosun ne duysan kullanıyosun diye kızıyo 🤣🤣
Ajdkfkfkfk benimkide öyle bu ay ilaç icmicem diyorsun hergün yeni biseyle geliyorsun diye söyleniyordu en son 😁🤣

X