Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen yumurtlama döneminde kullanma valla bu ay ben kullanmicam yeterince düşmüş bide böyle deneyelim bu ay 😇
Hayıt otuyla kombine kullanmıştım 3 ay kadar bıraktım. bu ay da sadece hayıt otu kullandım prolaktin 23 çıkınca umursamadım 😊

Baktım canım ibrahim saraçoğlu öve öve bitirememiş prolaktinle ilgili bişey demiyo ama özellikle tsh ve lh hormonları düzenliyo diyo diğer hormonlar içinde iyiymiş deneyelim bakalım bizde denemediğimiz bişey kalmayacak bu gidişle 🤣🤣
Ben de kullandım geçen sene FSH 10.45 çıkmıştı 10 gün içtim soğan suyunu sonraki ay FSH 7.10 falan oldu. Baya dengeledi gebe kalamadim ama hormonlar düzeldi en azından 😂

Ben de kullandım geçen sene FSH 10.45 çıkmıştı 10 gün içtim soğan suyunu sonraki ay FSH 7.10 falan oldu. Baya dengeledi gebe kalamadim ama hormonlar düzeldi en azından 😂
Bitkisel kürler ile hamile kalmaya çalışanlar gurubu olmaliydik yanlış oldu başlık 😁🤣

Hayıt otuyla kombine kullanmıştım 3 ay kadar bıraktım. bu ay da sadece hayıt otu kullandım prolaktin 23 çıkınca umursamad

Hayıt otuyla kombine kullanmıştım 3 ay kadar bıraktım. bu ay da sadece hayıt otu kullandım prolaktin 23 çıkınca umursamadım 😊
Bende geçen ay hayıt suyu aldim ama prolaktin yükseltiyor diye kullanmadım bu ay kullansam mi ya bugün adetim bitti yarın başlasam mi yükseltir mi

Bende geçen ay hayıt suyu aldim ama prolaktin yükseltiyor diye kullanmadım bu ay kullansam mi ya bugün adetim bitti yarın başlasam mi yükseltir mi
İlk kez duydum canım prolaktini yükselttiğini hormonları dengeliyor diye biliyordum 5 gün kullanabilirsin

X