Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bı de en az bir ay da dinlenme olcak yüksek ihtimal o sırada da kafamız da dağılır bedensel de dinlenmiş yenilenmis olcaz evde spor falan o da kafa dağıtir ama en sağlıklısı sanırım tüp bebek hocamın soledikleri olcak ☺️
Kesin o zaman bebiş gelir ajskdkfkf 😁

Haha kepler birlikte atılır 😅😅şaka bı yana bı yandan okul olması iyi aslında kafa dağılır bazn
Aslında genel itibariyle iyi oluyor aklıma hiç çocuk fikri gelmiyor bu siteye girince geliyor 🤣 Ben ömür boyu okurum zaten seviyorum onunlada mezun olurum 😁😁

Kız Hsg yi adet bittikten sonra 4 gün içinde çekiyorlar yumurtlamaya denk gelmemesi gerek söylemediler mi onu nasıl yumurtlamayı kaciriyorsun kafamda deli sorular 🤔
Kuzum 9. Gün çektircem ben ilk 3 gün ilişki yasakmış zaten 11. Gün başlıyo genelde yumurtlamam bide bulunduğum şehirde çektirmiyorum gittiğim hastane 3000 tl istedi istanbula gidip orda çektircem annemlerde kalıcam 13. Gün evde olurum o yüzden yüksek ihtimalli günler kaçıyor kıyısından köşesinden yakalarım inşallah 🤦🏻‍♀️🤣

Kuzum 9. Gün çektircem ben ilk 3 gün ilişki yasakmış zaten 11. Gün başlıyo genelde yumurtlamam bide bulunduğum şehirde çektirmiyorum gittiğim hastane 3000 tl istedi istanbula gidip orda çektircem annemlerde kalıcam 13. Gün evde olurum o yüzden yüksek ihtimalli günler kaçıyor kıyısından köşesinden yakalarım inşallah 🤦🏻‍♀️🤣
Enee kocanda gelsin ya da spermi kargolasin millet şiringayla kendine yüklüyor sende yap yanında taşı 😁🤣

Enee kocanda gelsin ya da spermi kargolasin millet şiringayla kendine yüklüyor sende yap yanında taşı 😁🤣
Hahah kocamda gelicek ama ev dışında ilişki zor oluyo kuzum ya🤣 şu şırınga işleri bana göre değil ya havayla temas ettikten sonra pek güvenmem ona doğal deniyoruz olmuyo şırıngaya işimiz kalırsa yandık 🤦🏻‍♀️🤣🤣

Hahah kocamda gelicek ama ev dışında ilişki zor oluyo kuzum ya🤣 şu şırınga işleri bana göre değil ya havayla temas ettikten sonra pek güvenmem ona doğal deniyoruz olmuyo şırıngaya işimiz kalırsa yandık 🤦🏻‍♀️🤣🤣
Akskdldlfk bı kaç saatliğine otele felan gidin anamm çözüm mü yok sizde ajdkdkdkfk 🤣🤣🤣

Bendede daha önce hormon testlerimde 28 çıkmıştı bu ay verdim hormon testi şimdide 65e yükselmiş 21. Gün progesteron baktırmaya gittiğimde göstericem sonuçları hsgde çektikten sonra bu prolaktin seviyesiyle bu ayda hamilelik bana zor görünüyo 🤦🏻‍♀️
Hsg cektin mi yoksa çektircek misin bu ay

İnan hepimiz alıyoruz o haberleri hatta ikincileri ucunculeri duyuyoruz, kendine dert etme sen kendi sürecine odaklan seninde olucak merak etme doktorundan yumurtlama gününü ogrenseydin belki onu kaciriyorsunuz çünkü eski prolaktin değerinde çokta engel olabilecek seviyede değil en ufak bi yorgunluk veya stres hali bile prolaktin değerinin yükselmesine sebep verebiliyor anlik çıkmış olabilir. 😊 Sen şimdi herşeyi kafandan sil içinde bulunduğun ayın tadını çıkart, bı güzel değerlendirin 2 günde bir ya da yumurtlama gününü söylesin doktor oda hangi günleri değerlendirmeniz gerektiğini söyler sonra da gelsin hamiş haberi 🌸😊
Henüz sonuçlarımi yarin göstericem doktoruma evet dogru yumurtlama günleri mi öğrensem daha rahat olucam gibi sanki yoksa bu türlü hep görev gibi yapiyoruz ve bu beni cok strese sokuyor 🥰 insllah hepimiz hamiş haberlerini alırız 🥰

Canim ben zaten bu ay hem dostinex kullandim hemde aslan pencesi çayi o yüzden prolaktin 0 larda 😂😂
Benim doktora gidip ilaç yazdırmama daha 14 gün var adetin 21. Günü gidicem çünkü o zamana kadar otlarla idare edeyim bari 🤣 kaç gün kullandın aslan pençesini

Benim doktora gidip ilaç yazdırmama daha 14 gün var adetin 21. Günü gidicem çünkü o zamana kadar otlarla idare edeyim bari 🤣 kaç gün kullandın aslan pençesini
Ben hic yumurtlama takip etmedim normlde yumurtlamaya kadar diyolar ben adetimin üçüncü günü başladım 15 gün felan ictim sen yumurtlamani biliyosan ona göre iç şifa olsun 😂

X