🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kredi kartımı hep az kullanacağım diyorum yok olmuyor geçen ay 657 tl bu ay olmuş yine 900 küsür eşimin kredi kartına kaç TL oldu bilmem bundan sonra taksit yapmayacağım bu nedir ya şimdi bakınca sinirlendim cüzi rakam gibi gözükse de harcadığım nakitler varken karta cırt diye çekmek artık sinirlerimi bozuyor kardeşimin ikisi de kapattı kredi kartlarını bazen hak veriyorum yani

Tartıda da 1 haftadır 61.20 yapıştı kaldı pek kaçamak da yapmadım üstelik ama bugün biraz şaşırtayım dedim lahmacun ve karışık pide yedim ölçülerde değişiklik olmuş ama bel 74 e inmiş kalça 95 birer cm daha gitmiş

Az önce bu videoyu yaptım ardından 10 dk dumbell ve direnç lastiği ekledim. Bu videoyu haftada en az 3 kez yapıp belden ve kalçadan incelemedim diyen yalan söyler şuan kalçada 94.5'a yaklaştım tartı durdu anlamış değilim geçen ay da tartı düşüşteydi mezura ölçüsü durmuştu muhteşem ikili olamıyorlar yani 😒bayramda yenen baklavalar hâlâ gidemedi 😒

Bugün çarşıya çıktım biraz alışveriş yaptım geldim dönerken de markete uğradım falan biraz fiyat şoklaması yaşadım 2 aydır ped almıyordum kenarda yeterli stoğum vardı fiyatı görünce bir ani şok oldum sonra tam buğday ekmeği almak için Bursa'da Besaş diye satış noktaları var tam buğday ekmeği 12.5 tl den olmuş 22.5 orada da bir fiyat şoku yaşadım 2 paket ekmek aldım. Sonra manava uğradım 1 kg patates ve 1 kg domates aldım poşete baktım 4 tane patates tanesi 5 TL yani😀 şuan aldığım buz gibi maden suyumu içiyorum en güzeli misss bu halimize sonsuz şükürler olsun.
Ben geçen yıl 1 koli ped almıştım. Alalı neredeyse 2 sene olacak. Epey azaldı ama bitmedi. Ped vb şeyleri koliyle almak en iyisi. Çünkü fiyatlara yetişilmiyor.

Ben geçen yıl 1 koli ped almıştım. Alalı neredeyse 2 sene olacak. Epey azaldı ama bitmedi. Ped vb şeyleri koliyle almak en iyisi. Çünkü fiyatlara yetişilmiyor.
Ben de genelde gıda dışı stok yapıyorum dolaptaki pedlerim de kaç paket vardı büyük büyük paketler almıştım bitiyordu yine öyle alacağım iyi oluyor özellikle indirim gördüğümde mutlaka stokluyorum şampuan mesela 1 yıllık var neredeyse

Gezen Oğlak'ı izleyerek kahvemi içiyorum. Ahh gezen oğlak şehirde nereye gitsen para bu ay eşimin kredi kartına da fazla yüklenmişim sabah sabah sinirlerim bozuldu daha alacaklarım vardı oysa ki 😀

Eklentiler

• IMG_20240629_120032.jpg
    IMG_20240629_120032.jpg
    177,2 KB · Görüntüleme: 45
Son günlerde beni en çok mutlu eden tablo 10 gündür diyeti bozmadığım hâlde gram oynama yoktu şükürler olsun bugün kendimi Browni ıslak kekle ödüllendirdim

Eklentiler

• IMG_20240701_100129_edit_385913921251530.jpg
    IMG_20240701_100129_edit_385913921251530.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 34
Ne yoğun gündü maşallah
Sabah 08.30'da kalkınca eşim dedi ki
-Ablamlar kahvaltıya gelecek
-Neee bu saatte mi söylenir bu kocacım😂
-Size kahvaltıya gelicem dedi ben de gelin dedim
-Ee akşamdan söylesene be kocacım olur mu böyle?
-Yabancı değiller birşey olmaz
-🙄

Koştur koştur bir market fırın manava yolladım onu ben de bir duş aldım sonra başladım kahvaltıyı hazırlamaya kızımın badminton ve yüzme kursu vardı 🏸 'u ektik saat 12'de yüzmeye gittik Allahım o ne kalabalık yüzme havuzunun içi ne sıcak bunalmamak elde değil ilk defa o büyük binayı böylesine sıcak ve havasız buldum ben de yüzmeye gidecektim caydım suya girsem belki öyle sıcak olmaz sezonu yeni de açtıkları için öyle böyle kalabalık yoktu 1 saat süren antrenman sonrası eve bi koşu geçip klimaya kavuştum misss öğleden sonra da alışverişe çıktık çok cici şeyler aldım 😍kocam da balığa gitti kaç gündür izin vermedim ama dayanamadım üzüldü Balıkesir'e gitti napacaksın işte sevdiğin üzülmesin diye de feragat ediyorsun ben de şimdi uzandım yatağa nasıl yorulmuşum öyle böyle değil

Eklentiler

• IMG_20240702_124132.jpg
    IMG_20240702_124132.jpg
    168,2 KB · Görüntüleme: 30
Ne yoğun gündü maşallah
Sabah 08.30'da kalkınca eşim dedi ki
-Ablamlar kahvaltıya gelecek
-Neee bu saatte mi söylenir bu kocacım😂
-Size kahvaltıya gelicem dedi ben de gelin dedim
-Ee akşamdan söylesene be kocacım olur mu böyle?
-Yabancı değiller birşey olmaz
-🙄

Koştur koştur bir market fırın manava yolladım onu ben de bir duş aldım sonra başladım kahvaltıyı hazırlamaya kızımın badminton ve yüzme kursu vardı 🏸 'u ektik saat 12'de yüzmeye gittik Allahım o ne kalabalık yüzme havuzunun içi ne sıcak bunalmamak elde değil ilk defa o büyük binayı böylesine sıcak ve havasız buldum ben de yüzmeye gidecektim caydım suya girsem belki öyle sıcak olmaz sezonu yeni de açtıkları için öyle böyle kalabalık yoktu 1 saat süren antrenman sonrası eve bi koşu geçip klimaya kavuştum misss öğleden sonra da alışverişe çıktık çok cici şeyler aldım 😍kocam da balığa gitti kaç gündür izin vermedim ama dayanamadım üzüldü Balıkesir'e gitti napacaksın işte sevdiğin üzülmesin diye de feragat ediyorsun ben de şimdi uzandım yatağa nasıl yorulmuşum öyle böyle değil
alışverişte neler aldın :) bize de fikir olsun

Dün erik kompostosu bugün de pazardan vişne aldım 3 kilo onları da kaynatayım dolaptan soğuk soğuk içmesi güzel oluyor kavanozlara da koyarım.

Eklentiler

• IMG_20240703_211850.jpg
    IMG_20240703_211850.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 24
Haftanın ilk sporu yapıldı az da olsa yaptım hiç yapmamaktan iyidir kalça 94 ölçüsüne gelmeye başladı😍

Eklentiler

• IMG_20240703_231226.jpg
    IMG_20240703_231226.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 23
Kızıma badminton set aldım dersler dışında da oynarız diye yalnız badmintonu oynayanları ilk gördüğümde içimden "yahu tenisten kolaydır bu plastik bir parça sonuçta" demiştim demez olaydım hiç de öyle değilmiş 😒

Yarın sabah yine kurslarımız var
Badminton 10-11.30
Yüzme 12-13.00
Sabah 8 kalkış

Bu aralar hiç kitap okumadığımı farkettim 🙄

Eklentiler

• IMG_20240703_231720.jpg
    IMG_20240703_231720.jpg
    174,1 KB · Görüntüleme: 18
Güne başlangıcı yaptık sabah Badmintona gittik aa aaaa hoca saati 9'a çekmiş tabii 9 spor hocaları için hiç erken bir saat değil 😂geçen saati geri çekicem dedi hocam yapmayın 9 çok erken falan dedim ama dinler mi dinlememiş 😂bugün oldukça yoğun bir gün beni bekliyor yüzmeden çıkınca kardeşimi bebek kontrolüne götürcem sonra almaya gidicem oradan gelince kasığım son günlerde oldukça ağrıdığı için başka bir hastaneye kontrole gidicem kargoda işlerim de var bazen üst üste geliyor böyle 🙄
IMG_20240704_122252.jpg

Bugün nasıl bir gün merak ediyorum kardeşimi yoğun trafik nedeniyle zar zor hastaneye götürdüm eve zor geldim tam eve geldim bir yağış bastırdı kendi randevuma gidemedim öyle böyle bir yağış değil

Hayır bir gün olmasını diliyorum 🌸

Ama güne kötü başladım gece uyurken kasık ağrım vardı sabah uyandığımda yine aynı ağrı hemen 11.30'a randevu aldım gittim ultrason idrar tahlili verdim 1 saat sonra çıkar dediler eve geldim beklemedim birazdan sonuç için gideceğim.

X