🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Doktora sonuçlar için gittim idrar yollarında iltihap var dedi iğne yazacaktı yok dedim yazmayın kadın hastalıklarına da gidecektim dedim ilaçları kullan geçmezse git dedi bol su iç dedi ben çok su içiyorum nasıl oluyor anlamış değilim dedim bakalım ilaçlar iyi gelir inşallah

Eklentiler

• IMG_20240705_153457.jpg
    IMG_20240705_153457.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 41
Bugün hastaneden geldikten sonra bi 1.5 saat kadar ağrı çektikten sonra hava da püfür püfür esiyor kızıma dedim hadi gel yürüyüşe gidelim sahada bi 5 tur attık nasıl güzel esiyor hava serinlemiş mis akşam da yığılı bir sürü kıyafeti ütüledim yazın benim daha çok oluyor ütü kızım açık renk giysiler giyiyor her gün değiştiriyorum eşim de her gün tşört değiştirir ben biraz usluyum 2 günde bir değiştiriyorum ki ütü ikiye katlanmasın😂pek de kokmadığım için şükürler olsun🙄

Eklentiler

• IMG_20240705_194533.jpg
    IMG_20240705_194533.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 31
Haftada 2 gün spor hedefimi tamamlamış bulunuyorum az da olsa yapıldı 15 dk diye başladım😍

Bu sabah tartıda 60.6 çıktım şu 59lara az kaldı bir görsem uzun süredir 59ları görmüyorum püfff

Bel 74
Kalça 94'e indi şükürler olsun

Eklentiler

• IMG_20240707_000044_edit_9304115330871.jpg
    IMG_20240707_000044_edit_9304115330871.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 26
Doktora sonuçlar için gittim idrar yollarında iltihap var dedi iğne yazacaktı yok dedim yazmayın kadın hastalıklarına da gidecektim dedim ilaçları kullan geçmezse git dedi bol su iç dedi ben çok su içiyorum nasıl oluyor anlamış değilim dedim bakalım ilaçlar iyi gelir inşallah
Geçmiş olsun!

Geçen gün atletizm stadyumuna yürüyüşe gittiğimde kapıda yaz okulları başlıyor başvuru e devletten gibi bir afiş vardı arkadaş da bahsetmişti ama oralı olmamıştım gidip parayla yazıldık sonra kızım haftada 3 günün ortadaki gününde derse gittiğinde hocası dün niye gelmedin diye sormuş ben de şaşırdım nasıl yani falan diye sonra afişteki yazıyla öğretmenin dediğini birleştirince e devlete girip bakayım dedim aha bir de ne göreyim ücretsiz 1 ay yüzme kursu bakalım başvuru yaptım haftada 4 gün 1 saat ee biz haftada 3 gün 3 saat için ücret ödedik nasıl olacak bakalım başvuru onaylanırsa Salı günü yüzme havuzundaki görevlilere danışacağım günde 2 saat mi yüzmeye gitsin bilemedim ücretsiz olan saat 10'da bizimki 12'de yarın havuzlar kapalı bakalım Salı öğrenirim yüzmenin dışında başka kurslar da vardı.

Bu hafta giden sadece 400 gr çünkü 2 defa kek yaptım bolca yedim o kadar yememe kilo almamam iyi olmuş ama az yedim kalori açığı olunca onu kekle doldurdum bu hafta eksiyi görmem adet haftasına giriyorum vücut su tutacak ve tartıda artı bile çıkabilirim. Bel 73 cm kalça 94 cm oldu spor bu hafta 1 akşam yaptım çünkü rahatsızdım idrar yolu enfeksiyonum dolayısıyla çok ağrım oldu antibiyotik bitti geçmedi yeniden doktora gittim doktor günde 4 litreye çıkar suyu dedi bolca su içiyorum.

Eklentiler

• IMG_20240712_103058_edit_171327275966043.jpg
    IMG_20240712_103058_edit_171327275966043.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20240709_230630.jpg
    IMG_20240709_230630.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 34
Haftada 2 gün spor hedefimi tamamlamış bulunuyorum az da olsa yapıldı 15 dk diye başladım😍

Bu sabah tartıda 60.6 çıktım şu 59lara az kaldı bir görsem uzun süredir 59ları görmüyorum püfff

Bel 74
Kalça 94'e indi şükürler olsun
Benim de egzersiz yapmam lazım ama resmen üşeniyorum. Başlarsam aylarca yapamıyorum.

Bu arada forumda gevezelik yapılan bir topik var mı?

Bu akşam 40 dk lık egzersiz yapıldı saatimi kullanmadım hedefim bu hafta 59ları görmek inşallah aylar oldu 59u görmeyeli bugün kaçamak olarak da dondurma ve bitter çikolata yedim.

Bugün akşamüzeri eşim balkondan bir çocuğun elinde yavru kedi görmüş uyarmış annesinin yanına götür onu diye çocuk da sözde götürmüş gördüğüne göre sonra eşim yine balkona çıktığında bu kediyi köşeyi dönerken milletin peşine koştururken görmüş ben içerideyim bir baktım eşim koşa koşa dışarı gidiyor tamam dedim kesin kediyi almaya gidiyor 😂eşim geldi elinde kedi kedinin ağzı burnu patileri çorba olmuş kırmızı kırmızı bi yerde çorba yerken bulmuş biraz yıkattık patileri falan kucağıma aldım kediyi biraz bırgalayım dedim bit pire var mıdır diye ta taaa evet var balkona koydum şimdi yanımda bin türlü oyunlar yapıyor yarın bir hal çaresini bakacağım daha önce kaybolan canım kedim aklıma geldikçe ağlayacak olduğum Minnoşumu da sokaktan sahiplendiğimde o da bitliydi el birliğiyle ailemle temizlemiştik şimdi bu minikte sıra o kadar küçük ki tahminime göre 4 haftalık ancadır bir isim de düşüneceğiz bakalım dışarıda beslediğimiz çok rastladığımız kedilerin de bir ismi var bizde hatta bazen balkonumun altına gelip bana sesleniyorlar 😂bir bakıyorum Vefalı o bir dişi ama çok fena salam at kimseye kaptırmaz 2.yi at onu da kimseye vermez pati atar adı niye Vefalı düzenli olarak vefa gösterip mamasını almaya geldiği için 😂

Hanımefendiyi sirkeli suyla bit tarağıyla taradım pireli bitli maşallah sonra pet shopa gittim pire damlası aldım damlayı damlattım şuan öyle bekliyor yüzme saatimiz geldi oraya geldim eve dönünce yıkayacağım bitlerden arınsın o kadar küçük ki tararken ne tırmalıyor ne miyavlıyor öylece duruyor annesini emecek iken şu sokak çocuklarının yaptığı oldukça üzücü dün eve geldiğinde burnu patileri çorba içindeydi bugün ona eşim mamaların en kalitesini almış hem yaş mama hem kuru mama

Eklentiler

• IMG_20240716_123754.jpg
    IMG_20240716_123754.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 27
Hanımefendiyi sirkeli suyla bit tarağıyla taradım pireli bitli maşallah sonra pet shopa gittim pire damlası aldım damlayı damlattım şuan öyle bekliyor yüzme saatimiz geldi oraya geldim eve dönünce yıkayacağım bitlerden arınsın o kadar küçük ki tararken ne tırmalıyor ne miyavlıyor öylece duruyor annesini emecek iken şu sokak çocuklarının yaptığı oldukça üzücü dün eve geldiğinde burnu patileri çorba içindeydi bugün ona eşim mamaların en kalitesini almış hem yaş mama hem kuru mama
Yavrum çok güzel ya
Lütfen sahiplen niloya

O çocukları iyi bir korkutmak lazım ama anneleri de çirkeftir onların
Doğru düzgün olsalar böyle davranmazlar zaten
Soyları tükensin inşallah

X