🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
10 sayfa Kuran-ı Kerim okundu
Namazım 5te5 kılındı
10 sayfa kitap okundu birazdan daha okuyacağım 30 sayfa olsun.
Spor yapıldı
Sabah İngilizce 1 bölüm hikaye okundu birazdan yine okuyacağım.

Şimdi kendime 1 fincan limonlu yeşil çay yapacağım.

2023 yılını değerlendirecek olursam geçmiş yıllara göre bu yıl az kitap okumuşum bunu arttırmayı hedefliyorum. 2023 yılında 10 kitap okumuşum. Ayda bir kitap bile değil

20 Aralık'ta İngilizce çalışmaya başladım düzenli olarak o günden beri okuma yapıyorum bir yıl sonunda derdimi anlatacak kadar konuşabilmeyi hedefliyorum.

Bu yıl düzenli spor yaptım sadece son 2 aydır aksattım bu ay haftada en az 2 veya 3 gün yapmayı hedefliyorum geçen hafta 2 gün spor yaptım.

Şuanda araç park etme ile ilgili biraz sorunum var bunu aşmayı hedefliyorum dar yerlere park edemiyorum özellikle geri geri bunun için gerekirse özel ders alacağım.

Eklentiler

• IMG_20240101_162555.jpg
    IMG_20240101_162555.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20240101_162546.jpg
    IMG_20240101_162546.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20240101_162540.jpg
    IMG_20240101_162540.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 57
Okul olmayınca haftaya merhaba demiş sayamadım hiç kendimi 🙄bugünü de pazartesi sanmam peki eh hadi bakalım yeni haftaya merhaba ❤️

Ev şuan rezil gibi dağınık ve pis bir güzel kahvaltının ardından derleyip toplayım süpüreyim ve yine çamaşır tabii ki kızıma yeni kıyafetler aldım ilk yıkarken elimde yıkıyorum bu alışkanlık oldu bana sadece toz var üzerinde çünkü

Dün sosyete pazarına gittim ben neden daha önce keşfetmemişim şoktayım geçen akşam mağazaların internet sitelerine baktım kızıma birkaç parça yeni bir şey alayım diye bir sweat bir alt eşofman 700 küsür çocuğuma hep mağazalardan aldım pazardan almadım desem yeridir dün pazara gidince şok oldum dedim ben niye keşfetmemişim daha önce ki 5 parça cillop gibi kıyafete 400 tl ödedim 2 tane üç iplik sweat 1 tane pamuklu tşört 1 tane 3 iplik eşofman altı 1 tane de 2 iplik LOL bebek desenli eşofman altı ya şu aldığım LOL bebekli mağazada 300 400 küsür yalnız bakalım tülerecekler mi onu merak ediyorum bende de bir takıntı var kıyafet tülerdiğinde sinir oluyorum geçen sene Defactodan kızıma alt aldım eşofman altı dışı tülerdi bakalım internette kurutma makinesi videolarına baktık kazaklardaki tülermeleri alıyor diyorlar kayınvalideme aldık çok beğendim bakalım biraz indirim bakıp bana da alacağız ne kolaylıkmış onu da geç keşfetmemiz kötü olmuş🙄

Evi derleyip toplayacağdım dimi babam aradı kiracı çıkmış biraz eve bakım yapalım gel modunda biraz konuşma 🙄hadi bakalım Demet Akalın 🙄

Kızımı okula götüreceğim sabah daha Bismillah kapıdan çıktım kediler ayağıma dolandı peşimden geliyorlar sadece dün mama koymadım bugün kahvaltı sonrası ilk işim mamalarını yapmak olacak

Hiç boş vaktin yok ama ayı gibi yemeye vaktin var 800 gr almışım yine vira Bismillah diyete yine girelim diyetteydim ama haftasonu bozdum
Eki Görüntüle 3362019
merhaba niloya :) sayfanı takip ediyorum, bir ortak noktamız daha çıktı ben de 61,4 çıktım sabah hedefim 57. nasıl bir beslenme ve spor planı yapıyorsun beraber yürütelim mi bu işi

merhaba niloya :) sayfanı takip ediyorum, bir ortak noktamız daha çıktı ben de 61,4 çıktım sabah hedefim 57. nasıl bir beslenme ve spor planı yapıyorsun beraber yürütelim mi bu işi
Merhaba 🌼
Pek bir beslenme planım yok aslında az yiyorum aç uyuyorum haftada en az 2 gün Ergin Kırbaç videoları ile spor yapıyorum benim de hedefim 58 57 ama 58 i görmüşken yine 60 lara çıktım sabah nasıl beslendin bilemiyorum ama istersen bugün başlangıç yapalım böyle teşvik edecek insan motive edici oluyor

Süt alınıp kaynatıldı yoğurt yapılacak litresi 20 den aldım benim sütçüye daha zam gelmemiş

Kedilere trendyoldan salam getirildi komşu da ekmek almış onları bir güzel harmanladım büyük bir kaseye koydum

Tavuklara marul doğranıp çıkarıldı folluğa bir bakınca 1 tane yumurta görünce çığlık atıldı tavukları kucağa alınıp sarılındı

Birazdan yumurtayı da köfteye katacağım. Öncesinde şimdi bir keyif kahvesi içiyorum.

Süt alınıp kaynatıldı yoğurt yapılacak litresi 20 den aldım benim sütçüye daha zam gelmemiş

Kedilere trendyoldan salam getirildi komşu da ekmek almış onları bir güzel harmanladım büyük bir kaseye koydum

Tavuklara marul doğranıp çıkarıldı folluğa bir bakınca 1 tane yumurta görünce çığlık atıldı tavukları kucağa alınıp sarılındı

Birazdan yumurtayı da köfteye katacağım. Öncesinde şimdi bir keyif kahvesi içiyorum.
ay çok şeker
giphy.gif

Az önce tavuklara çıkınca şunları gördüm var yaaa 😂sevilmenin şahını yaşadılar kafalarını totolarını bir sevdim bir sevdim sarıldım sizi sevmeyim de kimi seveyim len ben dedim 😂
IMG_20240103_140409.jpg
IMG_20240103_140232.jpg

Bugün pazar vardı pazarlık düzdüm geldim neleri kaç paraya aldım ;

3 kilo portakal 50 TL
2 kilo mandalina 20 TL
Muz 45 TL
Yumurta 55 TL
Limon 10 TL
Sivri biber yarım 25 TL
Çeri domates 40 TL
Pırasa marul taze soğan 55 TL
Salatalık ve patlıcan 75 TL