🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Canlarım ciğerlerim iyi geceler diliyorum hepinize:uykucu:
Niloyatospikk Niloyatospikk geldiğine göre hepinize ödev veriyimmi?😂
Yarın hepimiz kişisel bakımımızı yapalım 😍🤗
Önce kendimizi güzelleştirelim mutlu hissedelim. Sonraki günler evimize bakarız, manevi şeylere bakarız 😍🤗
iyi geceler kızlar.sabah ola hayrola

Canlarım ciğerlerim iyi geceler diliyorum hepinize:uykucu:
Niloyatospikk Niloyatospikk geldiğine göre hepinize ödev veriyimmi?😂
Yarın hepimiz kişisel bakımımızı yapalım 😍🤗
Önce kendimizi güzelleştirelim mutlu hissedelim. Sonraki günler evimize bakarız, manevi şeylere bakarız 😍🤗
İyi geceler canım kişisel bakım deme 😂kaç gündür kaşlarıma bakıp bakıp kuaföre gitsem mi gitmesem mi modundayım😂cesaretimi kırıp gidemiyorum diğer türlü kişisel bakımını hergün yapıyorum ama yine de sivilce pörtlüyor şuan çenemde var bir mübarek 😂

Selam canım sen beni boşver sen nerelerdesin bakimmm😁hiç görmüyorum sitede de denk gelmedik canım

Geldim canım 🥰

Yok kız buradaki hoşlanmadığım insanlar için kendimi yıpratacak biri değilim canım yakın zamanda cenazemiz olması falan biraz kendimi yorgun hissediyordum

Amin canım hamarat arkadaşım🥰
Selam canım hoş geldin. Başın sağolsun. Kim vefat etti korona mı?
Siz prolara mı özel kapatma🤭
Bende çalışıyorum. Kızlar ev iş. Zaman akıp gidiyore🙂

İyi geceler canım kişisel bakım deme 😂kaç gündür kaşlarıma bakıp bakıp kuaföre gitsem mi gitmesem mi modundayım😂cesaretimi kırıp gidemiyorum diğer türlü kişisel bakımını hergün yapıyorum ama yine de sivilce pörtlüyor şuan çenemde var bir mübarek 😂
Ay kaşları hiç sorma sorma valla fena oldular😂😂 sivilcede benim adet zamanı çıkıyor sadece çok şükür 😂 hadi benndedm ödev olarak istediğinizi yapın 😂😂
Bakalım ısınacak mı hava 😁inan ki mevsimler değişti yahu bugün dedim bu soğuk ne 😂arkadaşımlaydık hele o ince giyinmiş çıkmış dondu 🤭
Ben dün çıkarken trenckot giymiştim. Sonra dedim sıcaklıcam bununla değiştirdim gömlek giji bişey giydim. Valla onlada üşüdüm desem yeridir😂😂

Ay kaşları hiç sorma sorma valla fena oldular😂😂 sivilcede benim adet zamanı çıkıyor sadece çok şükür 😂 hadi benndedm ödev olarak istediğinizi yapın 😂😂

Ben dün çıkarken trenckot giymiştim. Sonra dedim sıcaklıcam bununla değiştirdim gömlek giji bişey giydim. Valla onlada üşüdüm desem yeridir😂😂
Bugün kuaföre gitmeyi düşünüyorum 😂

Günaydın canım kahvaltıyı yaptık henüz sofra toplanacak duruyor kızımın 4 yaş aşısı var oraya götürücem daha sonrasında kitabımı alıp yakınımızdaki bir kafenin çocuk oyun parkı açılmış kızım ne zamandır istiyordu oraya gidicez inşallah birlikte 🥰bugün de iş yok 🤭yarın da köye gitmeyi düşünüyoruz 🤭sündüklüğe devam 😂😂

Benim için de yaptır😍kuaförün yolunu unuttum
İnan ben de gitmeyeli çok oldu sadece kaş için gitmeyi düşünüyorum 🤭bacaklarımı da aldırsam iyi olacak 😂azcık çıkmasına rağmen dün kokoş arkadaşım ne o bacak kılları öyle dedi çocuğu sal da ormanda oynasın dedi ozgenur16 ozgenur16 bu dediğini hiç unutmam :KK70: ben ki kıl barındırmayan bir insanım bana bana böyle söyledi 😂

X