🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
ayyy hoşgeldin kuzum.üyelik iptalini görünce gözlerime inanamadım.boşver gereksiz kişileri allesen.k.k nın delisi biter mi?
Hoşbuldum canım aynen haklısın canım 🥰kız baya işlerimi aksatmıştım burayı dondurunca işlerimle ilgilenince iyi iş yaptım bugün 3 saat satış ile ilgili işlerimi hallettim hasılat iyiydi Allah bereket versin 🤭

Hoşbuldum canım aynen haklısın canım 🥰kız baya işlerimi aksatmıştım burayı dondurunca işlerimle ilgilenince iyi iş yaptım bugün 3 saat satış ile ilgili işlerimi hallettim hasılat iyiydi Allah bereket versin 🤭
sıkılınca ara ver bir kaç gün girme.ama üyelik iptali yapıpta yüreğimize indirme yahuu. :rolleyes:

Selam kızlar. Niloya nereye gitti yahu?
Selam canım sen beni boşver sen nerelerdesin bakimmm😁hiç görmüyorum sitede de denk gelmedik canım
Geldim canım 🥰
Bende gercekten onun içinse kendini bu kAdar yıpratmamasını isterim. Ona iyi gelecekse biraz dinlesin kafasını geri gelsin ama yine de 😞
Yok kız buradaki hoşlanmadığım insanlar için kendimi yıpratacak biri değilim canım yakın zamanda cenazemiz olması falan biraz kendimi yorgun hissediyordum
@dut agaci
C ceycey0406
@Zerre
@zorunlunick
@Minnosssprensess
@Nihal Prime
@Ahtapot Anne
@Catlak-kurabiye
@Mimariye
@morportakal
Meybuz Meybuz
@ASSOSyal
@Mintimint
Niloyatospikk Niloyatospikk
i p e k i p e k ( kendime de etiket yapıyorum 😁)

Günaydın kızlar.
Bugün neler yapacaksınız?
Evdeki planlarınız neler ? Her seyi detaylıca yazalım mı?
Çalışanlar nasil geçiyor is hayati?

Nerde olursak olalim hep mutlu olalim.yuzumuz daima gülsun

Eki Görüntüle 2862532 Eki Görüntüle 2862533
Amin canım hamarat arkadaşım🥰

Niloyatospikk Niloyatospikk yazdın mı neler yaptığını burda değilken?
Yok canım yazamadım evimin rutin işlerini aksatmadım ekstra parttime yaptığım işime odaklandım koştur bir o tarafa bir bu tarafa 🤭mesela bakın bugün bu resimleri çektim şehrin biraz uzak mesafesinde köy gibi bir yere gittim bu semtin karşısı lüks siteler bir tarafı ise hayvanlar otluyor dere akıyor şırıl şırıl birden köye yerleşesim geldi🤭

Eklentiler

• IMG_20210602_143748.jpg
    IMG_20210602_143748.jpg
    304,2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20210602_141728.jpg
    IMG_20210602_141728.jpg
    208,3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210602_141652.jpg
    IMG_20210602_141652.jpg
    311,5 KB · Görüntüleme: 28
Yok canım yazamadım evimin rutin işlerini aksatmadım ekstra parttime yaptığım işime odaklandım koştur bir o tarafa bir bu tarafa 🤭mesela bakın bugün bu resimleri çektim şehrin biraz uzak mesafesinde köy gibi bir yere gittim bu semtin karşısı lüks siteler bir tarafı ise hayvanlar otluyor dere akıyor şırıl şırıl birden köye yerleşesim geldi🤭
Çok güzel

@Mimariye
clara clara
@Yasminkoo

Yarından itibaren evimizin işlerine tam bir düzen verelim mi ?
Aslında en çok benim ihtiyacım var buna. Yalnız kalmak istemedim sizi de etiketledim.
Bu günlerde çok boşladim sanki.
Zaman çok hızlı geçiyor ben yetişemiyorum 🙈
Yani, o düzen bende de hic yoktu ama forumu ve bu konuyu okuya okuya çoğumuzun aynı durumda oldugumuzu görünce rahatlamistim ve ondan sonra biraz duzeltmistim bazi seyleri.
Ama buraya da evle, işle ilgili tek tek her seyi yazmak hoşuma gitmedi 😄 ve forum cok zamanimi aldi. Yazasım gelmedi.
Ama düzen kurduğuma seviniyorum. Sağ olunuz hepiniz, en cok da Niloyatospikk Niloyatospikk :KK200:

X